Aktualności

Widzewska Emigracja i FC Eire Division nadal na koszulkach!

Dobrych biznesowych wieści ciąg dalszy. W nadchodzącym sezonie na koszulkach pierwszego zespołu znów ujrzeć będzie można łączone logo Widzewskiej Emigracji oraz FC Eire Division!

Widzewska Emigracja zrzesza fancluby Widzewa, które zlokalizowane są na terenie Wielkiej Brytanii, natomiast FC Eire Division współtworzą kibice, którzy na co dzień żyją w Irlandii. Kibice łódzkiego klubu, którzy żyją na co dzień na Wyspach, aktywnie angażują się we wspieranie Widzewa od pierwszego sezonu nowo powołanego stowarzyszenia, które rozpoczęło proces odbudowy latem 2015 roku.

W imieniu klubu pragniemy serdecznie podziękować fanom współtworzącym Widzewską Emigrację oraz FC Eire Division. Mamy nadzieję, że z wieloma z Was zobaczymy się w Sercu Łodzi, pomimo przeciwności losu wynikających z ewentualnych przyczyn logistycznych. Wasze logo na koszulce pierwszego zespołu Widzewa przypominać będzie jednak zawsze o tym, że miłość, jaką darzycie klub nie ma żadnych barier, zwłaszcza geograficznych.

***

Wszystkich zainteresowanych współpracą partnerską z Widzewem Łódź serdecznie zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów - Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Polska - Serbia (U21) 15.10.2019

Polska - Serbia (U21) 15.10.2019

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela