Aktualności

Łodzianie rozpoczęli przygotowania do inauguracji ligi

Po niedzielnej przerwie piłkarze Przemysława Cecherza rozpoczęli przygotowania do pierwszego meczu ligowego, w którym ich rywalem będzie Victoria Sulejówek.

W poniedziałek widzewiacy trenowali od godziny 10:00, tradycyjnie na obiektach w Gutowie Małym. - Dzisiaj przygotowaliśmy zajęcia o profilu techniczno-taktycznym, żeby rozbiegać zespół po niedzielnej przerwie. We wtorek popracujemy nad siłą i szybkością, a w środę odbędzie się gra taktyczna ukierunkowana już na najbliższego przeciwnika. W czwartek popracujemy trochę nad różnymi schematami w ofensywie, a w piątek odbędzie się typowy trening przedmeczowy. I w sobotę nareszcie do boju - powiedział tuż po poniedziałkowych zajęciach trener Przemysław Cecherz.

Szkoleniowiec czerwono-biało-czerwonych zapewnia, że zawodnicy są już w pełni gotowi i nie mogą doczekać się rywalizacji ligowej.

W poniedziałek sztab szkoleniowy miał do dyspozycji praktycznie wszystkich zawodników. Nie trenował jedynie Damian Kostkowski. Jeszcze dziś obrońca przejdzie badanie, które pozwoli wydać wiarygodną diagnozę urazu, którego nabawił się podczas ostatniego sparingu. Z zespołem trenował również testowany Marcin Pigiel.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. III)

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. III)

Tabela rozgrywek

5 Garbarnia Kraków 10
6 Olimpia Elbląg 9
7 Błękitni Stargard 9
8 Widzew Łódź 8
9 GKS Katowice 7
10 Elana Toruń 7
11 Lech II Poznań 7
Pełna tabela