Aktualności

Licytuj koszulkę Widzewa Łódź i wesprzyj Fundację Krwinka

Tylko do 1 kwietnia potrwa licytacja koszulki Widzewa Łódź z podpisami zawodników pierwszej drużyny. Zysk zostanie przeznaczony na pomoc podopiecznym Fundacji "Krwinka".

"Krwinka" już od 25 lat pomaga dzieciom cierpiącym na choroby nowotworowe, a w działalności wspiera ją Widzew Łódź. W ramach współpracy piłkarze klubu z al. Piłsudskiego odwiedzają podopiecznych "Krwinki" na oddziałach onkologii, a wolontariusze fundacji byli zapraszani na mecze w "Sercu Łodzi", gdzie organizowano zbiórki pieniędzy.

Podopieczną fundacji jest również Maja Kukulska, na rzecz której zbierane są środki finansowe za pośrednictwem platformy pomagam.pl [KLIKNIJ]. Z hasłem "Pomóżmy Mai Kukulskiej" wybiegli na rozgrzewkę piłkarze pierwszej drużyny Widzewa Łódź przed meczem z GKS-em 1962 Jastrzębie.

Klub włączał się również w pomoc potrzebującym dzieciom poprzez przekazywanie na licytacje różnych gadżetów. Aktualnie trwa kolejna akcja, prowadzona na profilu fundacji na Facebooku. Kibice czerwono-biało-czerwonych mogą tam zdobyć oryginalną koszulkę meczową z podpisami piłkarzy pierwszej drużyny. Licytacja trwa do 1 kwietnia do godz. 23:59.

KLIKNIJ I WYLICYTUJ KOSZULKĘ WIDZEWA ŁÓDŹ


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice 09.04.2021

Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice 09.04.2021

Tabela rozgrywek

1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 47
2 Górnik Łęczna 44
3 ŁKS Łódź 43
4 GKS Tychy 41
5 Radomiak Radom 40
6 Widzew Łódź 35
7 Arka Gdynia 35
Pełna tabela