Aktualności

Libro zostaje z nami na dłużej!

Firma meblarska z Lubawy przedłużyła współpracę z klubem. Libro również w trakcie sezonu 2017/2018 będzie wspierać Widzew Łódź.

Libro w ubiegłym roku nawiązało współpracę z klubem. Po zakończeniu rozgrywek firma zdecydowała się na kontynuację współpracy w sezonie 2017/2018. - Od lat sponsorujemy wiele organizacji oraz przedsięwzięć sportowych czy kulturalnych. Do tej pory były to podmioty czy inicjatywy o zasięgu lokalnym lub bezpośrednio z naszej Lubawy. Jesteśmy sponsorem m.in. trzecioligowego Motoru Lubawa, którego kibicom w Łodzi nie trzeba przedstawiać. Osobiście jestem wielkim fanem i kibicem piłki nożnej - tłumaczy Marek Liberacki, właściciel firmy.

Libro będzie promować markę m.in. na stadionie przy alei Piłsudskiego 138 oraz na stronie internetowej klubu.

Libro jest firmą prywatną z całkowicie polskim kapitałem. Produkuje meble tapicerowane. W 1990 roku właściciel firmy założył jednoosobową działalność gospodarczą, która po dwudziestu siedmiu latach rozwoju przeobraziła się w firmę posiadającą dwa duże zakłady produkcyjne. W sumie, zatrudnia w nich ponad sześciuset pracowników. Większość wyrobów firma eksportuje do wielu krajów europejskich, ale również poza Stary Kontynent. W Polsce wyroby Libro można kupić w około trzystu najlepszych salonach meblowych.

Szczegółową ofertę firmy znaleźć można na stronie internetowej: www.libro.lubawa.pl.

*****

Wszystkie firmy zainteresowane przedłużeniem istniejącej bądź nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z Klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela