Aktualności

Legenda Widzewa pamięta o zasłużonych

Zbigniew Boniek ufundował dziesięć karnetów na mecze domowe Widzewa w sezonie 2019/2020.

Legendarny piłkarz Widzewa, dwukrotny mistrz Polski z łodzianami, zdobywca Ligi Mistrzów z Juventusem Turyn, ale też wybitny reprezentant kraju i kapitan drużyny narodowej nigdy nie krył przywiązania do czerwono-biało-czerwonych barw. Pełniący aktualnie funkcję prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek trzyma kciuki za swój były klub, w miarę możliwości wspiera jego rozwój i często odwiedza stadion przy al. Piłsudskiego 138.

W poprzednich latach zachwycony fenomenem kibiców Widzewa, rekordami frekwencji i sprzedaży karnetów "Zibi" aktywnie brał udział w promowaniu inicjatywy karnetów fundowanych. Polegała ona na kupowaniu karnetów, na podstawie których klub zapraszał później na mecze domowe zorganizowane grupy dzieci i młodzieży ze szkół, domów dziecka i innych placówek opiekuńczo-wychowawczych, a w ich dystrybucji aktywnie uczestniczyły widzewskie fankluby.

W nowym sezonie klub postanowił samodzielnie pokryć koszty karnetów fundowanych. Bońkowi nie przeszkodziło to jednak zaangażować się i tym razem w fundowanie abonamentów. Były znakomity piłkarz zdecydował się zakupić dziesięć karnetów na nowy sezon. Przeznaczone one będą dla zasłużonych dla Widzewa seniorów. W ten sposób Boniek wesprze proces integracji widzewskiego środowiska i wspomoże klub w aktywizacji starszego pokolenia widzewiaków.  


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. II)

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. II)

Tabela rozgrywek

5 Garbarnia Kraków 10
6 Olimpia Elbląg 9
7 Błękitni Stargard 9
8 Widzew Łódź 8
9 GKS Katowice 7
10 Elana Toruń 7
11 Lech II Poznań 7
Pełna tabela