Aktualności

Łączy Nas Widzew! Pokażmy to podczas meczu ze Skrą Częstochowa

Mimo że kibice w trakcie najbliższego domowego spotkania ligowego Widzewa nie mogą jeszcze wspierać piłkarzy z trybun, będą mieli okazję zagrzewać ich do boju w wyjątkowy sposób.

Aby pokazać, że jesteśmy razem, niezależnie od okoliczności, przygotowaliśmy dla kibiców specjalną akcję, pod doskonale znanym czerwono-biało-czerwonej rodzinie hasłem - "Łączy Nas Widzew". Motto to nawiązuje do reaktywacji klubu w 2015 roku i towarzyszy nam od początku odbudowy Widzewa. Teraz, gdy z powodów niezależnych od nas, nie możemy spotkać się na stadionie podczas najbliższego meczu domowego naszej drużyny, nabiera jeszcze większego znaczenia. I dlatego chcemy nadać mu wyjątkowej, meczowej oprawy!

W związku z tym mamy dla Was pewną propozycję. Możecie w nietypowy sposób pokazać, że jesteście z drużyną i wspierać ją również w najbliższym spotkaniu. Wystarczy wgrać do systemu swoje zdjęcie i… nagrać swoją wersję dopingu, w rytm doskonale znanej w "Sercu Łodzi" pieśni "Naprzód piłkarze!". Fotografie kibiców pojawią się w trakcie środowego meczu ze Skrą na telebimach, tak by piłkarze wiedzieli, że jesteście z nimi, a wspólne nagranie dopingu puszczone zostanie ze stadionowych głośników równo z pierwszym gwizdkiem arbitra. Na pewno znacie doskonale to uczucie, gdy cały stadion od pierwszych sekund śpiewa z całych sił właśnie: "Naprzód piłkarze!". Nie pozwólmy piłkarzom o tym zapomnieć. Wspólnie zagrzejmy ich do walki o cenne zwycięstwo w drodze do awansu!

Cały proces jest wyjątkowo prosty. Wystarczy wejść na stronę: https://laczynaswidzew.pl/. Tam czekać na Was będzie pole do dodania zdjęcia i wpasowania go w specjalną widzewską ramkę. Gdy uporacie się z tym krokiem rozpocznie się etap dodawania dopingu. Dokładna instrukcja opisuje, jak to zrobić. Co ważne, w trakcie dodawania swojego nagrania słychać będzie podkład stadionowy, wyświetlać będzie się też treść dopingu, żeby jak najlepiej zsynchronizować śpiew wszystkich fanów. Własny doping można odsłuchać i w razie potrzeby nagrać ponownie.

Następnie należy zaakceptować regulamin akcji "Łączy Nas Widzew", wyrazić odpowiednie zgody związane z przetwarzaniem danych osobowych i na koniec podać swoje imię i nazwisko, by otrzymać wirtualny bilet na mecz Widzew - Skra. Wejściówka z tego spotkania to nie tylko potwierdzenie wsparcia drużyny własnym dopingiem, ale też ciekawa pamiątka z meczu, na którym nie możemy spotkać się razem w „Sercu Łodzi”, ale który wspólnie przeżywać będziemy niezależnie od miejsca, w którym aktualnie każdy z nas będzie się znajdować.

Liczymy, że już wkrótce, zgodnie z zapowiedzią Prezesa Rady Ministrów, będziemy mogli razem dopingować piłkarzy z trybun stadionu. Zanim jednak do tego dojdzie, pokażmy już w najbliższym meczu, że zawsze niezmiennie "Łączy Nas Widzew"! Naprzód piłkarze, naprzód kibice! Tylko Razem Tworzymy Siłę!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela