Aktualności

Kup produkty z nowej kolekcji Widzew Łódź x Kappa

Do oficjalnego sklepu Widzewa Łódź trafiły nowe produkty z lifestylowej kolekcji odzieżowej, przygotowanej przez Klub we współpracy z firmą Kappa.

W klubowym sklepie pojawił się zestaw, który na pewno zagości w garderobie wielu kibiców Widzewa Łódź. Nowa kolekcja przeznaczona jest do codziennego użytkowania w pracy, szkole lub podczas wyprawy na mecze naszego Klubu.

KUP PRODUKTY Z NOWEJ KOLEKCJI [KLIKNIJ]

Odzież wykonano z materiałów najwyższej jakości, co zapewnia wygodę podczas noszenia, a każdy z produktów posiada dobrze wyeksponowany herb czterokrotnego mistrza Polski. Bluza Kappa Ciriole i t-shirt Kappa Fiori posiadają czerwono-biało-czerwone detale na ramionach, które doskonale komponują się z czarną kolorystyką ubrań. Z kolei bluza Kappa Mezzani przykuwa wzrok dużym, tłoczonym, mono-kolorowym herbem na całej objętości klatki piersiowej. Fanów klasycznej czerwieni na pewno zainteresuje polo Kappa Zitoni, wykonane z materiału w kolorze kojarzonym z kibicami Widzewa Łódź. Bluza Mezzani oraz koszulki posiadają dodatkowy detal w postaci drobnych metek na karku, wykonanych w klubowych barwach.

Na zestaw lifestylowy Widzew Łódź x Kappa składają się następujące pozycje:

- mini piłka Kappa 49,00 zł

- czapka Kappa Corzetti 99,00 zł

- bluza Kappa Ciriole 299,00 zł

- bluza Kappa Mezzani 269,00 zł

- t-shirt Kappa Fiori 149,00 zł

- polo Kappa Zitoni 189,00 zł


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Zawsze w 13 - Widzew gra z biznesem

Zawsze w 13 - Widzew gra z biznesem

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 32
2 Korona Kielce 25
3 GKS Tychy 22
4 Miedź Legnica 21
5 Arka Gdynia 20
6 Sandecja Nowy Sącz 19
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
Pełna tabela