Aktualności

Kup koszulkę meczową przed meczem z Górnikiem

W dniu meczu z Górnikiem Polkowice do sklepu Widzewa Łódź trafią oficjalne koszulki meczowe na sezon 2021/2022.

Widzewskie "meczówki" od momentu premiery w dniu prezentacji pierwszej drużyny cieszyły się ogromną popularnością, a posiadacze karnetów w ramach preorderu wykupili w krótkim czasie ponad 600 koszulek. Teraz klubowe trykoty trafią do otwartej stacjonarnej sprzedaży.

W dniu meczu z Górnikiem Polkowice w sklepie dostępne będą koszulki w kolorze białym i czerwonym. Trykoty będą dostępne w dwóch wariantach sublimacji - z pełnym brandingiem sponsorskim i tym ograniczonym do hasła "Zawsze w  12" i napisem "Widzew" na karku, wypisanym czcionką nawiązującą do historycznego liternictwa używanego przed laty przez Klub. Do sprzedaży trafią też koszulki bramkarskie w kolorze błękitnym.

Koszulki będą dostępne w szerokiej rozmiarówce, również dziecięcej, z wyjątkiem największych egzemplarzy - od XXL w górę, których z powodów problemów logistycznych nie dostarczyła firma Kappa.

Oficjalny sklep Widzewa Łódź w dniu meczu będzie czynny od godz. 11:00, a dodatkowo uruchomiony zostanie punkt sprzedaży ulokowany w sąsiedztwie strefy kibica. Przypominamy, że w dniu meczowym w sklepie nie będzie organizowany odbiór karnetów.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021 CZ. II

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021 CZ. II

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 32
2 Korona Kielce 25
3 Miedź Legnica 24
4 GKS Tychy 22
5 Sandecja Nowy Sącz 22
6 ŁKS Łódź 20
7 Arka Gdynia 20
Pełna tabela