Aktualności

Kup gadżety z kolekcji derbowej!

Przed 67. derbami Łodzi do rąk kibiców trafiły trzy limitowane gadżety wydane przy okazji meczu z lokalnym rywalem - dziany dwustronny szalik "67. DERBY ŁODZI", koszulka "Serce Łodzi" i pamiątkowy proporczyk.

Koszulka "Serce Łodzi" pomoże fanom stworzyć niepowtarzalną atmosferę, która panuje w domu Widzewa Łódź. Fani czterokrotnego mistrza Polski zachęcają wszystkich kibiców do przyjścia na mecz derbowy i założenia na kurtki oraz płaszcze koszulek w jednolitym czerwonym kolorze. Na popularnej "ceracie" znalazła się grafika przedstawiająca budynek klubowy na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Umieszczony na koszulce budynek ozdobiony klinkierem nawiązuje do robotniczych tradycji Miasta Włókniarzy. Cena koszulki wynosi 79 zł.

KUP KOSZULKĘ "SERCE ŁODZI" [KLIKNIJ]

Do zestawu z koszulką świetnie pasować będzie unikatowy dziany szalik "67. DERBY ŁODZI", który w sklepie pojawił się w cenie 40 zł. Na tle kraciastego wzoru umieszczono stylizowany napis z retro-piłką nawiązującą do długiego rodowodu piłkarskiej rywalizacji w Łodzi, sięgającej okresu sprzed I wojny światowej. Na szalu nie mogło też zabraknąć herbów Widzewa Łódź, które umieszczono po obu stronach gadżetu.

KUP SZALIK DERBOWY [KLIKNIJ]

Trzecim produktem przygotowanym dla kibiców czterokrotnego mistrza Polski jest okazjonalny proporczyk. Na awersie pojawiły się informacje na temat poziomu rozgrywkowego i szczegóły spotkania, natomiast na rewersie wymieniono sukcesy Widzewa Łódź na krajowym podwórku. Proporczyk będzie do zdobycia za 89 zł.

KUP PROPORCZYK DERBOWY [KLIKNIJ]

Wszystkie gadżety dostępne są zarówno w internecie, jak i w oficjalnym sklepie Widzewa Łódź przy al. Piłsudskiego 138.

Uwaga! Kibice, którzy zakupią komplet gadżetów w stacjonarnym punkcie oficjalnego sklepu Widzewa Łódź, mogą liczyć na 20% rabatu!

KUP LIMITOWANE GADŻETY Z OKAZJI 67. DERBÓW ŁODZI [KLIKNIJ]

Do oficjalnego sklepu trafiło w ostatnim czasie wiele nowych produktów - smyczki, poduszki, kubeczki, breloki, butelki na wodę, kredki czy nawet kreda dla dzieci! Odwiedź internetowy sklep Widzewa!

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec 28.11.2021 cz. II

Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec 28.11.2021 cz. II

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 41
2 Widzew Łódź 38
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 ŁKS Łódź 29
Pełna tabela