Aktualności

Kup cegiełkę i wspieraj fundusz Widzew Plus!

Tylko do niedzieli 15 maja potrwa proces dystrybucji cegiełek, z których zysk zostanie przekazany na oklejenie oraz utrzymanie nowego klubowego autokaru. Do tej pory kibice Widzewa uzbierali już kwotę ponad 58 tysięcy złotych!

Pierwszy zespół Widzewa Łódź już niedługo będzie poruszać się po Polsce zupełnie nowym autobusem w czerwono-biało-czerwonych barwach. Władze Klubu niedawno podpisały umowę z firmą Aro Trans, która wygrała organizowany przez Widzew przetarg na okazjonalny przewóz osób. Projekt oklejenia autokaru został już ujawniony, a minimalna kwota niezbędna do realizacji projektu, czyli 35 tysięcy złotych została uzbierana już jakiś czas temu - aktualnie stan licznika wpłat wskazuje na kwotę powyżej 58 tysięcy.

Nadal trwa jednak dystrybucja okazjonalnych cegiełek przeznaczonych na autokar, którym drużyna czerwono-biało-czerwonych będzie podróżować na mecze wyjazdowe. Cena pojedynczej sztuki wynosi 19,10 zł, a dla każdego kibica, który zdecyduje się na jej zakup, przygotowano dedykowane, wirtualne certyfikaty.

Fani, którzy zakupią pakiet trzech cegiełek, zagwarantują sobie, oprócz certyfikatu, umieszczenie na burtach autokaru swojego imienia i nazwiska, ksywki lub nazwy organizacji, które wspólnie z nazwiskami pozostałych kibiców utworzą spójną grafikę, która na razie pozostaje tajemnicą. Przy zakupie pakietu 10 cegiełek, każdy kibic, poza certyfikatem i prawem do umieszczenia swojego nazwiska na burcie pojazdu, otrzyma zaproszenie na zwiedzanie klubowego autokaru. Dla tych, którzy zdecydują się na pakiet 100 cegiełek, a także dla zaproszonych sponsorów i partnerów Widzewa Łódź, Klub przygotuje zamknięte wydarzenie z okazji premiery nowego pojazdu pierwszej drużyny. Oprócz tego, darczyńca otrzyma certyfikat oraz miejsce na swoje nazwisko na boku autokaru.

Jak zakupić cegiełki?

1) Wejdź w zakładkę Widzew Plus [KLIKNIJ].

2) Wybierz jeden z wybranych przez siebie pakietów cegiełek.

3) Podaj imię i nazwisko

4) Kup cegiełkę i pokaż, że Widzew gra #ZawszeW12

5) Pobierz certyfikat z zakładki Widzew Plus!

Przypominamy - dystrybucja cegiełek zakończy się w niedzielę 15 maja.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Miedź Legnica - Widzew Łódź 15.05.2022

Miedź Legnica - Widzew Łódź 15.05.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 74
2 Widzew Łódź 59
3 Arka Gdynia 58
4 Korona Kielce 55
5 Odra Opole 48
6 Chrobry Głogów 47
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela