Aktualności

Kup bilet na niepowtarzalny domowy wyjazd Widzewa!

Już w piątek 25 września Widzew zmierzy się w meczu wyjazdowym z GKS-em Jastrzębie. Warto pamiętać, że mecz odbędzie się jednak… przy Piłsudskiego 138 w Łodzi.

Zgodnie z ustaleniami pomiędzy klubami i Polskim Związkiem Piłki Nożnej GKS Jastrzębie pozostanie oficjalnie gospodarzem piątkowego meczu, ale jego organizatorem będzie Widzew Łódź. Z uwagi na fakt, że jest to spotkanie dla czerwono-biało-czerwonych formalnie wyjazdowe, na mecz z GKS-em Jastrzębie nie będą obowiązywać karnety na domowe mecze łodzian w sezonie 2020/2021.

Klub uruchomił już sprzedaż biletów na spotkanie. Nadal nabyć można je drogą elektroniczną za pośrednictwem systemu biletowego: https://widzew.com/web/bilety. Dotychczas kibice kupili 6,5 tysiąca wejściówek. W dostępnej puli pozostało ich jeszcze kilkaset. W dniu meczu od godziny 12:00 funkcjonować będzie również punkt elektronicznej dystrybucji biletów dostępny w kasie nr 2 stadionu przy al. Piłsudskiego 138. Punkt ten pozwoli na zakup biletów osobom, które nie mają możliwości skorzystania z systemu w domu.

Przypominamy, że Widzew przygotował na tę okazję specjalną promocją, na podstawie której każdy posiadacz karnetu na mecze domowe Widzewa w sezonie 2020/2021 będzie mógł do biletu kupionego dla siebie dokupić dodatkowy bilet, za pół ceny, dla osoby, która nigdy nie była jeszcze na oficjalnym meczu Widzewa (jej PESEL nie figuruje w biletowo-karnetowej bazie danych).

Co ważne, każdy posiadacz karnetu może dokupić do swojego biletu dowolną liczbę tańszych biletów (przy założeniu spełnienia warunków promocji), a w przypadku wejściówek VIP możliwe jest dokupienie do każdej z nich drugiej za pół ceny.

Informujemy jednocześnie, że na stadion dostać będzie się można na podstawie wydrukowanego samodzielnie biletu lub okazania jego wersji elektronicznej na urządzeniu mobilnym.

Przed nami pełna emocji piąta kolejka rozgrywek Fortuna 1 Ligi. Bądźmy z czerwono-biało-czerwonymi, których czeka niesamowity mecz wyjazdowy, na własnym terenie, przy wsparciu kilku tysięcy wspaniałych kibiców. Nie możecie tego ominąć! Do zobaczenia w Sercu Łodzi.

***

GKS Jastrzębie - Widzew Łódź / piątek 25 września 2020 roku, godz. 17:40


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela