Aktualności

Kup bilet na mecz z Górnikiem Polkowice!

Trwa sprzedaż biletów na mecz 6. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym Widzew Łódź podejmie przy al. Piłsudskiego 138 Górnika Polkowice.

Sprzedaż biletów na mecz z Górnikiem Polkowice (sobota, 28 sierpnia, godz. 18:00) prowadzona jest online poprzez stronę https://widzew.com/web/bilety/strona-glowna. Dodatkowo, w dniu meczu od 12:00 bilety będzie można kupić również w kasie nr 1.

UWAGA! Jeżeli karnetowicz nie zdążył albo zapomniał zapisać się na mecz w określonym terminie, a jednak będzie chciał wziąć w nim udział, do momentu rozpoczęcia spotkania będzie mógł wystawić sobie bezpłatny bilet tej samej kategorii, jakiej posiada karnet - ale tylko w sytuacji, jeśli w danej kategorii będą jeszcze wolne miejsca (tzn. nie zostaną wykupione w etapie otwartej sprzedaży).

Przy okazji spotkania 6. kolejki Fortuna 1 Ligi władze Widzewa Łódź zdecydowały się na otwarcie sektora gości dla dzieci wraz z rodzicami. Na mecz zapraszamy wszystkie dzieci, zarówno pod opieką rodziców, jak i grupy zorganizowane - podopiecznych domów dziecka, młodzież szkolną i przedszkolaki. To będzie wyjątkowe pożegnanie wakacji na stadionie przy al. Piłsudskiego 138!

Dla fanów chcących zasiąść w sektorze gości Klub przygotował bilety w cenie 15 zł dla dorosłego opiekuna i 1 zł dla każdego dziecka do 18. roku życia. Również można je zakupić na stronie https://widzew.com/web/bilety/strona-glowna. Uwaga! Bilety dla opiekuna i dzieci można zakupić wyłącznie poprzez jedno zamówienie (nie ma możliwości zakupu kolejnych biletów za 1 zł do sfinalizowanego wcześniej zamówienia).

W wypadku pytań od przedstawicieli grup zorganizowanych, prosimy o kontakt pod adresem marcin.tarocinski@widzew.com.

Zasady wejścia na mecz Widzew Łódź - Górnik Polkowice

Karnetowicze, którzy zaznaczyli w systemie w momencie zapisu na mecz, że posiadają zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19 i tym samym nie są zaliczani do limitu określonego w rozporządzeniu, a także nabywcy biletów, którzy zaznaczyli taką opcję, są zobowiązani okazać przy wejściu na stadion zaświadczenie o szczepieniu, tzw. paszport covidowy lub informację o szczepieniu z Internetowego Konta Pacjenta. Nieokazanie dokumentu może skutkować odmową wejścia na mecz z uwagi na limit miejsc dla osób niezaszczepionych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Oczywiście dokumenty te nie będą zapisywane podczas weryfikacji w trakcie wejścia na imprezę masową i tym samym nie będą potem przechowywane. Jedynie dla celów bieżącej kontroli przy wejściu weryfikowana będzie autentyczność i ważność zaświadczenia.

Karnetowicze, którzy nie potwierdzili posiadania zaświadczenia o szczepieniu przeciw COVID-19 w momencie zapisu na mecz, a także nabywcy biletów, którzy nie zaznaczyli takiej opcji, będą mogli wejść na stadion do liczby stanowiącej 50% pojemności stadionu, czyli w maksymalnej liczbie 8721.

Jeśli chodzi o osoby poniżej 18. roku życia, to zgodnie z uzyskanymi przez Klub interpretacjami przepisów, muszą być one traktowane jak osoby dorosłe, tzn. dzieci i młodzież nieposiadające zaświadczenia o szczepieniu będą wliczane w limit 50% pojemności stadionu, a posiadające zaświadczenie o szczepieniu - znajdą się poza limitem. Z kolei tzw. ozdrowieńcy - zgodnie z obowiązującymi przepisami - są wliczani w limit 50% pojemności obiektu.

Należy pamiętać, że karta karnetowa nie jest potrzebna do wejścia na mecz. Zarówno w przypadku karnetowiczów posiadających zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19, jak i karnetowiczów bez takiego zaświadczenia, a także nabywców biletów, do wejścia na mecz nadal uprawniać będzie jedynie przydzielony danemu posiadaczowi karnetu bilet jednorazowy na konkretne spotkanie. Będzie on dostępny na koncie nabywcy i powinien zostać wydrukowany lub ewentualnie okazany na urządzeniu mobilnym.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Zawsze w 13 - Widzew gra z biznesem

Zawsze w 13 - Widzew gra z biznesem

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 32
2 Korona Kielce 25
3 GKS Tychy 22
4 Miedź Legnica 21
5 Arka Gdynia 20
6 Sandecja Nowy Sącz 19
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
Pełna tabela