Aktualności

Kup bilet na mecz z GKS-em Jastrzębie, skorzystaj z promocji dla swoich bliskich

W piątek 25 września Widzew zmierzy się z GKS-em Jastrzębie. Choć formalnie będzie to dla widzewiaków mecz wyjazdowy, rozegrają go na stadionie przy al. Piłsudskiego 138 w Łodzi.

Zgodnie z ustaleniami klubów z organizatorem rozgrywek gospodarzem piątkowego spotkania będzie GKS Jastrzębie, ale organizatorem meczu, z uwagi na problemy infrastrukturalne rywala, właśnie Widzew w Sercu Łodzi.

Dlatego, mając na uwadze, że mecz ten nie był wcześniej planowany do rozegrania w Łodzi, nie będą w jego przypadku obowiązywać karnety na mecze domowe Widzewa w sezonie 2020/2021. Bilety na piątkowe spotkanie trafią do otwartej sprzedaży, która uruchomiona zostanie we wtorek 22 września o godzinie 19:10 na stronie: https://widzew.com/web/bilety/.

CENNIK BILETÓW (OTWÓRZ)

Klub przygotował na tę okazję specjalną promocję, na podstawie której każdy posiadacz karnetu na mecze domowe Widzewa w sezonie 2020/2021 będzie mógł do biletu kupionego dla siebie dokupić dodatkowy bilet, za pół ceny, dla osoby, która nigdy nie była jeszcze na oficjalnym meczu Widzewa (jej PESEL nie figuruje w biletowo-karnetowej bazie danych).

Co ważne, posiadacz karnetu może dokupić do swojego biletu dowolną liczbę tańszych biletów (przy założeniu spełnienia warunków promocji). Wyjątkiem są wejściówki VIP, do których możliwe jest dokupienie jednego biletu za pół ceny. Promocja dostępna jest za pośrednictwem widzew.com (z przyczyn technicznych w aplikacji mobilnej możliwy jest zakup biletu, ale bez dodatkowych wejściówek w obniżonych cenach).

Mamy nadzieję, że dzięki temu rozwiązaniu piątkowy mecz z GKS-em Jastrzębie będzie doskonałą okazją, by wszyscy kibice, którzy dotychczas nie mieli okazji przeżywać widzewskich emocji w Sercu Łodzi, zdecydowali się odwiedzić stadion Widzewa i wspólnie dopingować drużynę w walce o zwycięstwo.

Zachęcamy do zakupu biletów i zapraszamy na wyjątkowy mecz wyjazdowy w Sercu Łodzi!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela