Aktualności

Kup bilet na mecz z GKS-em 1962 Jastrzębie

Już jutro o godz. 18:00 w meczu 12. kolejki Fortuna 1 Ligi Widzew Łódź podejmie GKS 1962 Jastrzębie. Można jeszcze kupować bilety na to spotkanie.

Sprzedaż biletów na mecz z GKS-em 1962 Jastrzębie prowadzona jest online poprzez stronę https://widzew.com/web/bilety/strona-glowna. Dodatkowo, bilety będzie można kupić stacjonarnie w kasie nr 1, która będzie czynna w dniu meczu - w niedzielę 10 października - od godz. 13:00 do 19:00.

Przypominamy, że Widzew Łódź otrzymał zgodę na organizację imprez masowych z możliwością wpuszczania na mecze w Sercu Łodzi kibiców w liczbie nieprzekraczającej 50% pojemności stadionu (8721 miejsc), bez wliczania w ten limit osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19. Klub nie może zagwarantować więc, że bilety w wolnej sprzedaży będą cały czas dostępne dla osób nieposiadających zaświadczenia o szczepieniu przeciw COVID-19 - stanie się tak wtedy, gdy wcześniej wypełnią one limit 50% pojemności stadionu.

KUP BILET NA MECZ Z GKS-EM JASTRZĘBIE

Karnetowicze i nabywcy biletów, którzy zaznaczyli w systemie, że posiadają zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19 i tym samym nie są zaliczani do limitu określonego w rozporządzeniu, będą zobowiązani okazać przy wejściu na stadion zaświadczenie o szczepieniu, tzw. paszport covidowy lub informację o szczepieniu z Internetowego Konta Pacjenta. Nieokazanie dokumentu może skutkować odmową wejścia na mecz z uwagi na limit miejsc dla osób niezaszczepionych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Oczywiście dokumenty te nie będą zapisywane podczas weryfikacji w trakcie wejścia na imprezę masową i tym samym nie będą potem przechowywane. Jedynie dla celów bieżącej kontroli przy wejściu weryfikowana będzie autentyczność i ważność zaświadczenia.

Jeśli chodzi o osoby poniżej 18. roku życia, to zgodnie z uzyskanymi przez Klub interpretacjami przepisów, muszą być one traktowane jak osoby dorosłe, tzn. dzieci i młodzież nieposiadające zaświadczenia o szczepieniu będą wliczane w limit 50% pojemności stadionu, a posiadające zaświadczenie o szczepieniu - znajdą się poza limitem. Z kolei tzw. ozdrowieńcy - zgodnie z obowiązującymi przepisami - są wliczani w limit 50% pojemności obiektu.

W dniu meczu z GKS-em 1962 Jastrzębie wydarzenia towarzyszące spotkaniu pierwszej drużyny Widzewa Łódź będą poświęcone Akademii Widzewa. W strefie kibica od godz. 16:00 znajdą się stanowiska firm Helios, Canal+ oraz Immergas. O catering zadba pub "W Sercu Łodzi". Przed spotkaniem z GKS-em 1962 Jastrzębie będzie można również oddać swoje głosy na projekt "W cieniu Serca Łodzi - ciąg ławek oraz szpaler drzew przy Stadionie Miejskim przy al. Piłsudskiego 138". Głosy zbierać będą oddelegowani do tego wolontariusze i… zarząd Widzewa Łódź. Zagłosować na widzewski projekt będzie też można w namiocie Młodego Widzewa. Muzeum Widzewa w niedzielę będzie czynne od 15:00 do 18:00.

CZYTAJ: Dzień z Akademią Widzewa przed meczem z GKS-em Jastrzębie

Dla jak najsprawniejszego zapełnienia stadionu zachęcamy, by na mecz przyjść możliwie najwcześniej. W celu usprawnienia kontroli warto wcześniej przygotować bilet (najlepiej wydrukowany, opcjonalnie - na urządzeniu mobilnym), dokument tożsamości oraz dokument potwierdzający szczepienie (osoby, który zaznaczyły taką opcję przy zapisie/zakupie biletu).

DO ZOBACZENIA W SERCU ŁODZI!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

trening 27.10.2021

trening 27.10.2021

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 33
2 Miedź Legnica 28
3 Korona Kielce 26
4 GKS Tychy 23
5 Arka Gdynia 23
6 Sandecja Nowy Sącz 22
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 22
Pełna tabela