Aktualności

Kup bilet na mecz z Bytovią i znajdź swoje miejsce w Sercu Łodzi

W niedzielę 24 listopada Widzew rozgra ostatni w tym roku domowy mecz ligowy. Jego rywalem będzie silna Bytovia. Bilety na to spotkanie można kupować przez internet i od piątku w kasie stadionu.

Od czwartku w sprzedaży dostępne są już bilety na wszystkie dostępne miejsca, w tym na te, które zwolnili posiadacze karnetów. W związku z tym do nabycia są wejściówki na większość sektorów. Nabywać je można za pośrednictwem systemu elektronicznego na: https://widzew.com/web/bilety/, przez Aplikację Mobilną Widzew Łódź (zakładka BILETY) oraz od piątku do niedzieli w kasie nr 2 stadionu przy al. Piłsudskiego 138 (w piątek w godzinach 12:00-18:00, w sobotę od 10:00 do 15:00 i w dniu meczu, w niedzielę, od 10:00).

Przypominamy jednocześnie, że posiadacze karnetów, którzy nie mogą być w niedzielę na stadionie, nadal (do dwóch godzin przed meczem w niedzielę) mogą zwalniać swoje miejsca (otrzymają za to bezpłatny dostęp do transmisji z tego meczu w WidzewTV), które zasilać będą otwartą pulę sprzedażową i umożliwią kolejnym kibiców przybycie na stadion i poczucie niesamowitej atmosfery panującej na obiekcie wybranym w plebiscycie urzędu miasta na Turystyczną Ikonę Łodzi.

- Ten stadion najpiękniejszy jest wypełniony po brzegi kibicami - przyznaje prezes Widzewa Martyna Pajączek. W niedzielę 24 listopada fani czerwono-biało-czerwonych, z uwagi na nieobecność zorganizowanej grupy kibiców drużyny gości, będą mieli ostatnią w tym roku kalendarzowym okazję, by współtworzyć wspaniałe piłkarskie święto i powalczyć ze swoim zespołem o bardzo ważne punkty ligowe. Zachęcamy do przyjścia na mecz ze znajdującą się w ligowej czołówce Bytovią i przeżycia z nami kolejnej dawki niezapomnianych emocji.

***

Widzew Łódź - Bytovia Bytów / niedziela 24 listopada 2019 roku, godz. 13:05


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzewska choinka 07.12.2019

Widzewska choinka 07.12.2019

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela