Aktualności

Kto zastąpi prezesa Klementowskiego?

Zakończyły się widzewskie licytacje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Największą kwotę zapłacono za jeden dzień w fotelu prezesa Widzewa Łódź.

Widzew Łódź aktywnie wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, która powoli kończy wszystkie licytacje prowadzone internetowo w związku z 26. finałem. W ramach tegorocznych aukcji charytatywnych, których celem jest zbiórka dla wyrównania szans w leczeniu noworodków, znalazły się ufundowane przez łódzki klub wyjątkowe przedmioty.

Hitem tegorocznych licytacji był "Dzień w fotelu prezesa Widzewa Łódź". Aukcja, której cena wywoławcza wynosiła 100 zł, po 24 godzinach osiągnęła wartość 3100 zł. Jej zwycięzca spróbuje swoich sił w roli prezesa Widzewa, oczywiście przy wsparciu obecnego sternika klubu - Przemysława Klementowskiego. Ostatecznie "fotel prezesa" został sprzedany za 5300 zł użytkownikowi o nicku "beksiak007".

2947 zł zapłacono za możliwość obejrzenia jednego z wiosennych meczów Widzewa w loży VIP firmy Murapol w towarzystwie wiceprezesa klubu Michała Sapoty.

Na pozostałych widzewskich aukcjach można było nabyć:

- koszulkę meczową z autografami, sprzedaną ostatecznie za 1034 zł,

- plakat drużyny z autografami, który ostatecznie osiągnął cenę 560 zł,

- podarowaną przez zawodników Akademii Widzewa z rocznika 2007 piłkę z autografami reprezentantów Polski - Kuby Błaszczykowskiego i Jerzego Brzęczka, za którą nabywca będzie musiał zapłacić 810 zł.

Łącznie, wszystkie widzewskie przedmioty zapewniły Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy ponad 10 000 zł.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. III)

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. III)

Tabela rozgrywek

5 Garbarnia Kraków 10
6 Olimpia Elbląg 9
7 Błękitni Stargard 9
8 Widzew Łódź 8
9 GKS Katowice 7
10 Elana Toruń 7
11 Lech II Poznań 7
Pełna tabela