Aktualności

Książka o historii Widzewa bestsellerem marca!

Piłkarze nie grają, ale za to widzewiacy odnoszą sukcesy na innym polu. Okazuje się bowiem, że książka o przedwojennej historii Widzewa była jedną z najczęściej kupowanych w marcu publikacji sportowych.

Chodzi o książkę "Widzew Łódź. Dzieje międzywojenne" napisaną przez dobrze znanych kibicom łódzkiego klubu braci Włodzimierza i Tomasza Gawrońskich. Na blisko trzystu stronach autorzy zaprezentowali efekty swoich wieloletnich poszukiwań, pobytów w archiwach, przeglądania starych gazet oraz rozmów i spotkań z rodzinami byłych sportowców, trenerów i działaczy Widzewa z okresu międzywojennego.

Oprócz ciekawych informacji i archiwalnych zdjęć, dużym atutem książki są zestawienia wyników meczów i tabel ligowych. Opracowanie docenili czytelnicy, bo książka autorstwa braci Gawrońskich okazała się jedną z najlepiej sprzedających się publikacji sportowych w minionym miesiącu. - Do sprzedaży w naszej księgarni książka o przedwojennej historii Widzewa trafiła dopiero w połowie marca, a na koniec miesiąca przy podsumowaniu sprzedaży okazała się bestsellerem numer jeden - mówi Karol Kossakowski z internetowej księgarni sportowej Sendsport.pl.

Jak dodał, patrząc na zamówienia widać, że zainteresowanie historią Widzewa nie ogranicza się tylko do kibiców-czytelników z regionu łódzkiego. Przypominamy, że książkę "Widzew Łódź. Dzieje międzywojenne" można kupić również w oficjalnym internetowym sklepie klubu (SPRAWDŹ), do czego gorąco zachęcamy.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening na stadionie 20.05.2020

Trening na stadionie 20.05.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela