Aktualności

Krystian Nowak: Wierzę, że kibice będą cały czas z nami

Gościem magazynu "Piłsudskiego138" był Krystian Nowak, obrońca łódzkiej drużyny, który dochodzi do pełni sił po kontuzji doznanej w sparingowym meczu z KKS-em Kalisz.

W rozmowie z defensorem czerwono-biało-czerwonych nie mogło zabraknąć pytania o zdrowie i przebieg rehabilitacji po zerwaniu więzadeł krzyżowych. - Jest już dużo lepiej, kilka dni temu rozpocząłem treningi z drużyną. Minęło cztery i pół miesiąca. Patrząc na skalę kontuzji to bardzo dobry wynik. Brakuje mi niewiele, aby trenować na 100 procent. Cały czas przechodzę szereg badań, żeby potwierdzić dobrą odbudowę mięśni - zaznaczył 26-letni obrońca Widzewa.

Doświadczony zawodnik przez minione tygodnie pracował bardzo intensywnie, niezależnie od często niesprzyjających okoliczności. - Pierwsze tygodnie ukierunkowane były przede wszystkim na odbudowę. Trafiłem w czas kwarantanny, miałem sprzęt w mieszkaniu i codziennie rano wstawałem i ciężko pracowałem, sumiennie realizując każdy trening - zdradził stoper łódzkiego Widzewa.

Krystian Nowak reprezentował Widzew jeszcze za czasów gry klubu w ekstraklasie, a więc w czwartek na wizji nie mogło zabraknąć prośby o porównanie jak zmienił się klub na przestrzeni lat. - Na pewno zmieniła się infrastruktura. Nie mamy na co narzekać, w klubie niczego nam nie brakuje. Niektórzy w ekstraklasie nie mają tego, co oferuje zawodnikom Widzew. Przy powrocie na pewno zwróciłem uwagę na ten aspekt. Stadion jest zawsze zapełniony, a bilety wyprzedane. Każdy dba o to, by było jak najlepiej. Musimy zrobić wszystko, żeby zadowolić kibiców - zauważył defensor czerwono-biało-czerwonych,

Na koniec Krystian Nowak przekazał krótką prośbę do kibiców na ostatnie mecze sezonu II ligi. - Trzeba wierzyć cały czas w tę drużynę. Widzę na treningach, jak każdy ciężko pracuje, jak każdemu zależy. Mamy skład, który - mam nadzieję - w niedzielę pokaże, jak potrafimy grać. Było bardzo dużo meczów które pokazywały nasz wysoki poziom. Wierzę, że kibice będą cały czas z nami i będą nas wspierać w tym meczu, a na koniec wspólnie będziemy świętować awans.

Całą rozmowę Łukasza Czuku z Krystianem Nowakiem można obejrzeć w najnowszym odcinku programu #Piłusdskiego138 dostępnym na kanale WidzewTV w serwisie YouTube (SUBSKRYBUJ).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela