Aktualności

Krystian Nowak w Czasie na Widzew: Czeka mnie wiele pracy

W najnowszym odcinku programu "Czas na Widzew” kibice mogli zapoznać się z materiałami z Turcji oraz obejrzeć reportaż z Widzewskiego Turnieju Bokserskiego.

Na początku fani mieli okazję zapoznać się ze skrótem sparingu Widzewa ze Stalą Mielec, przegranego przez łodzian 1:3. Honorowe trafienie dla czerwono-biało-czerwonych zdobył Marcel Pięczek. - Pierwsza bramka w Widzewie na pewno cieszy, ale czuć niedosyt po przegranym sparingu. Wyciągamy wnioski i pracujemy dalej - mówił po zakończeniu spotkania lewy obrońca Widzewa.

W kolejnych fragmentach magazynu telewidzom przedstawiono urywki z codziennych treningów widzewiaków, którzy w tureckiej Alanyi szykują się do startu rundy wiosennej. Wielkim nieobecnym obozu w Turcji jest Krystian Nowak, który na antenie TVP3 Łódź wypowiedział się na temat swojego urazu. - Żałuję tej kontuzji, bo inaczej to sobie planowałem. Nie pozostaje mi nic innego, żeby jak najszybciej wrócić do pełnej sprawności. Diagnoza po meczu wykazała, że doznałem zerwania wiązadeł, co było dla mnie szokiem, ale teraz czekam już tylko na zabieg. Nie chciałbym mieć w przyszłości ponownie problemów z tym kolanem, dlatego czeka mnie wiele pracy - opowiadał Nowak.

W programie przedstawiono też reportaż Marka Kowalczuka, który odwiedził z kamerą Turniej Bokserski z okazji 110-lecia Widzewa Łódź, w którym wzięło udział ponad 50 zawodników. Cały odcinek programu "Czas na Widzew”, tworzonego we współpracy Widzewa z TVP3 Łódź jest dostępny na stronie https://lodz.tvp.pl/45055749/czas-na-widzew, a już dziś zapraszamy na kolejną odsłonę magazynu w przyszłym tygodniu.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 12.03.2020

Trening 12.03.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela