Aktualności

Konrad Gutowski: Nie możemy tracić takich bramek

Pomocnik Widzewa nie mógł być zadowolony po sobotnim starciu z ROW-em 1964 Rybnik. Łodzianie zremisowali 1:1, a przyjezdni zdobyli gola tuż po rozpoczęciu meczu.

Gospodarze źle weszli w sobotnie spotkanie, tracąc gola już w dziewiętnastej sekundzie meczu. - Na pewno ta sytuacja będzie analizowana. Nie możemy tracić w ten sposób bramek. Mieliśmy jednak cały mecz na odrobienie strat - przyznał po końcowym gwizdku Konrad Gutowski, który zaliczył w sobotę dwudziesty występ ligowy w pierwszym składzie Widzewa.

Utalentowany pomocnik nie krył rozczarowania po spotkaniu z ROW-em 1964 Rybnik. Jego zespół po udanej wyjazdowej inauguracji wiosny tylko zremisował na swoim terenie, na oczach ponad siedemnastu tysięcy kibiców. - Chcieliśmy wygrać ten mecz. Ciężko na gorąco powiedzieć, dlaczego nam się to nie udało. Po analizie będziemy na pewno wiedzieli więcej - zaznaczył skrzydłowy.

Rywal, choć zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, potrafił zatrzymać w Sercu Łodzi zdecydowanie wyżej notowanych gospodarzy. Łodzianie zapewniają jednak, że do meczu z ekipą z Rybnika byli dobrze przygotowani. - Mieliśmy w tygodniu odprawy taktyczne na temat gry naszych rywali. Wiedzieliśmy, jak prezentowali się w poprzednich spotkaniach, więc niczym szczególnym nas nie zaskoczyli - zakończył Gutowski.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew II Łódź - Włókniarz Pabianice 18.05.2019

Widzew II Łódź - Włókniarz Pabianice 18.05.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela