Aktualności

Konrad Gutowski: Do każdego przeciwnika podchodzimy tak samo

Pomocnik Widzewa przed czwartkowym treningiem odpowiadał na pytania dziennikarzy dotyczące m.in. powołania do kadry narodowej i sobotniego meczu z Resovią.

Konrad Gutowski odniósł się do sobotniego spotkania z ROW-em 1964 Rybnik, które piłkarze Radosława Mroczkowskiego zremisowali 1:1. - Jesteśmy po analizie tego meczu. Wiemy, co zrobiliśmy dobrze oraz w których elementach popełniliśmy błędy. Teraz trzeba wyciągnąć z tego wnioski i w najbliższym meczu sięgnąć po trzy punkty - powiedział.

Skrzydłowy czerwono-biało-czerwonych najbardziej żałował szybko straconego gola. - Wielka szkoda, że straciliśmy bramkę już w 20 sekundzie. Mogliśmy jeszcze zwyciężyć w tym spotkaniu, mieliśmy dobre sytuacje, z których mogły paść gole. W następnym meczu musimy zaprezentować się lepiej - zapewnił Gutowski.

Łodzianie swój kolejny mecz rozegrają już jutro. Ich rywalem będzie drużyna Resovii. - W tej lidze nie można powiedzieć, że któryś przeciwnik będzie słabszy. Każdy zespół, który widzi, że w następnej kolejce zagra z Widzewem, na pewno jest dodatkowo zmobilizowany. My natomiast do każdego meczu podchodzimy tak samo - dodał.

Pomocnik Widzewa został również zapytany o potencjalny występ na mistrzostwach świata do lat 20, które zostaną rozegrane w Polsce na przełomie maja i czerwca. - Nie przywiązuje teraz do tego wagi. Liczy się tylko to, co jest tutaj, w Widzewie. Jeżeli dostanę się do kadry na mistrzostwa, to będzie super. Jeśli nie, to trzeba będzie pracować dalej - zakończył Konrad Gutowski.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening na stadionie 01.06.2020

Trening na stadionie 01.06.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela