Aktualności

Konkurs Od dziecka w Sercu Łodzi przedłużony

Niezmiennie zachęcamy najmłodszych kibiców do dzielenia się z nami swoimi odczuciami z uczestnictwem w meczach domowych Widzewa, zwłaszcza w formie prac plastycznych.

Na początku marca, miesiąca poświęconego w kalendarzu obchodów 110-lecia istnienia Widzewa jego stadionowi, klub ogłosił konkurs "Od dziecka w Sercu Łodzi". Brać mogą w nim udział młodzi kibice czerwono-biało-czerwonych (w trzech kategoriach wiekowych: 4-6 lat, 7-11 lat, 12-15 lat), którzy w dowolnej technice artystyczno-plastycznej pokażą nam jak swoimi oczami widzą Serce Łodzi.

Prace, zgodnie z regulaminem, składać można było w oficjalnym sklepie Widzewa i w sekretariacie klubu. Z uwagi na zalecenia administracji państwowej dotyczące pozostawiania w domu i zamknięcie sklepu stacjonarnego i biura w najbliższym czasie nie będzie to jednak możliwe, dlatego mający trwać pierwotnie do 20 marca konkurs zostaje wydłużony w czasie i potrwa co najmniej tydzień po przywróceniu normalnego funkcjonowania klubu i jego otoczenia.

O szczegółach dotyczących terminów informować będziemy w osobnych komunikatach. Na razie zachęcamy do tworzenia kolejnych prac (nie ma limitu zgłoszeń konkretnej liczby prac na osobę) i dzielenia się nimi z nami wirtualnie, np. przesyłając (ze zgodą na ich publikację) ich zdjęcia na adres mailowy 110@widzew.com, lub umieszczając fotografie prac, a także filmy z ich tworzenia w mediach społecznościowych, z hasztagiem #ODDZIECKAWSERCULODZI i oznaczeniem klubu.

Mamy nadzieję, że już wkrótce znowu razem spotkamy się na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. A tymczasem zostańcie w domu i pokażcie nam jak wspominacie swoje dotychczasowe wizyty w Sercu Łodzi.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 58
2 Widzew Łódź 55
3 GKS Katowice 54
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela