Aktualności

Kończą się bilety na mecz ze Skrą

Już w najbliższy piątek piłkarze Widzewa Łódź zmierzą się ze Skrą Częstochowa. Wszystko wskazuje na to, że spotkanie w Sercu Łodzi tradycyjnie obejrzy liczna widownia.

Starcie w ramach 10. kolejki Fortuna 1 Ligi cieszy się dużym zainteresowaniem fanów czerwono-biało-czerwonych. Najpierw swój udział w spotkaniu zadeklarowało liczne grono karnetowiczów, a następnie do wirtualnych kas tłumnie ruszyli chętni do nabycia biletów. Już dziś wiemy, że spotkanie ze Skrą będzie oglądać ponad czternaście tysięcy kibiców czterokrotnego mistrza Polski.

Duży popyt na bilety cieszy, jednak musimy przypomnieć, że Widzew Łódź otrzymał zgodę na organizację imprez masowych z możliwością wpuszczania na mecze w Sercu Łodzi kibiców w liczbie nieprzekraczającej 50% pojemności stadionu (8721 miejsc), bez wliczania w ten limit osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19. W związku z tym informujemy, że w kasach pozostało jedynie 1100 wejściówek dla osób niezaszczepionych.

Zasady wejścia na mecz ze Skrą [PRZECZYTAJ]

Przybyli na stadion będą mogli uczestniczyć w organizowanych przez Widzew obchodach 25. rocznicy awansu do piłkarskiej Ligi Mistrzów, na którą zaproszeni zostali ówcześni trenerzy, piłkarze, działacze i pracownicy Klubu. Autorzy wielkiego sukcesu Widzewa wezmą udział w odsłonięciu tablicy pamiątkowej, przed pierwszym gwizdkiem sędziego wyjdą na murawę stadionu przy al. Piłsudskiego.

Tu się wychowałem: 25-lecie Ligi Mistrzów w Sercu Łodzi [KLIKNIJ]

Na trybunach Serca Łodzi w trakcie meczu ze Skrą zasiądzie ponad dwa tysiące dzieci, których przyjazd na Piłsudskiego został zorganizowanych przez widzewskie fankluby, sieć szkółek Młody Widzew i OSK Tylko Widzew. Dzieciaki przyjadą do Łodzi ze wszystkich stron kraju i mamy nadzieję, że spotkanie przyniesie im wiele pozytywnych wrażeń.

Piątkowe zawody będą okazją do przedłużenia serii zwycięstw na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Widzewiacy na własnym obiekcie zanotowali komplet pięciu zwycięstw i mogą pochwalić się bilansem czternastu goli strzelonych i tylko trzech straconych. W ostatnim spotkaniu w Łodzi Widzew pokonał GKS Katowice 3:1.

KUP BILET NA MECZ ZE SKRĄ [KLIKNIJ]

Informujemy również, że w czwartek 23 września, w godz. 15:00-19:00 będzie możliwy zakup biletów w stadionowej kasie nr 1. W dniu meczu, w piątek 24 września, kasa będzie czynna od 12:00 do końca pierwszej połowy spotkania.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec 28.11.2021 cz. II

Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec 28.11.2021 cz. II

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 41
2 Widzew Łódź 38
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 ŁKS Łódź 29
Pełna tabela