Aktualności

Komunikat ws. poszanowania widzewskiego domu

Zarząd Klubu RTS Widzew Łódź zwraca się do wszystkich fanów Klubu z uprzejmą i gorącą prośbą o poszanowanie nowego, widzewskiego domu, którym jest stadion miejski przy al. Piłsudskiego 138. Z uwagi na emocjonującą, trwającą w najlepsze, walkę o awans do II ligi i znaczenie dopingu dla powodzenia naszej drużyny, ważne jest, by zachowanie kibiców na trybunach pozostawało w zgodzie z przyjętymi zasadami i regulacjami dotyczącymi organizacji imprez masowych oraz korzystania z obiektów sportowych, w tym wypadku wyjątkowego stadionu przy al. Piłsudskiego 138 i nie budziło żadnych zastrzeżeń, które mogłyby rzutować w jakikolwiek sposób na Klub. W szczególności dotyczy to bezwzględnego zakazu używania środków pirotechnicznych na stadionie.

Jednocześnie uprzejmie dziękujemy za znakomity, zagrzewający przez pełne 90 minut do boju doping, który podczas wiosennych meczów Widzewa nieraz prowadził zespół do cennych zwycięstw. Dzięki nim drużyna prowadzona przez Przemysława Cecherza wciąż ma szansę wygrać rozgrywki.

Zadbajmy wspólnie o porządek naszego domu i szanujmy dobre imię Klubu na każdym możliwym polu, zapewniając, by nazwa Widzew niezmiennie kojarzona była z rozwojem sportowym i najlepszym w kraju dopingiem, docenionym również zagranicą.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 27.05.2020

Trening 27.05.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela