Aktualności

Komunikat w sprawie meczu otwarcia

Zarząd Stowarzyszenia RTS Widzew dziękuje wszystkim kibicom i sympatykom Klubu uczestniczącym w uroczystości otwarcia nowego stadionu na al. Piłsudskiego 138 w dniu 18 marca 2017 roku. CIeszymy się, że byliście Państwo z nami w historycznej dla Klubu chwili.

Jednocześnie stanowczo potępiamy bezprawne zachowania niewielkich grup kibicowskich, jakie miały miejsce podczas meczu. W szczególności podkreślamy, że nie ma naszej zgody na używanie środków pirotechnicznych w trakcie widowiska.

Celem Stowarzyszenia RTS Widzew jest, aby wszystkie mecze w naszym nowym domu odbywały się w kulturalnej atmosferze zachęcającej do udziału w meczach całe rodziny. Widzew ma być miejscem spotkań zarówno biznesowych jak i towarzyskich i nasze działania będą ukierunkowane na zapewnienie komfortu, emocji sportowych i bezpieczeństwa widzom.

W związku z tym oczekujemy od środowisk kibicowskich naszego Klubu zachowania zgodnego z prawem, w szczególności z Regulaminem Meczu obowiązującym na stadionie i ustawą z 20 marca 2009 roku o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz.U z 2015 roku poz. 2139 z późn. zmianami). Wszyscy Kibice powinni pamiętać, że łączy nas Widzew i działamy dla dobra Klubu, a na zachowania niezgodne z prawem i godzące w Klub, których efektem będą kary dotykające Widzew nie ma naszej zgody. Kto uważa się za kibica Widzewa nie może szkodzić swojemu Klubowi w trakcie odbudowy, w szczególności gdy jesteśmy na początku naszej drogi.

Zarząd Stowarzyszenia RTS Widzew

 

Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 58
2 Widzew Łódź 55
3 GKS Katowice 54
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela