Aktualności

Komunikat w sprawie meczu otwarcia

Zarząd Stowarzyszenia RTS Widzew dziękuje wszystkim kibicom i sympatykom Klubu uczestniczącym w uroczystości otwarcia nowego stadionu na al. Piłsudskiego 138 w dniu 18 marca 2017 roku. CIeszymy się, że byliście Państwo z nami w historycznej dla Klubu chwili.

Jednocześnie stanowczo potępiamy bezprawne zachowania niewielkich grup kibicowskich, jakie miały miejsce podczas meczu. W szczególności podkreślamy, że nie ma naszej zgody na używanie środków pirotechnicznych w trakcie widowiska.

Celem Stowarzyszenia RTS Widzew jest, aby wszystkie mecze w naszym nowym domu odbywały się w kulturalnej atmosferze zachęcającej do udziału w meczach całe rodziny. Widzew ma być miejscem spotkań zarówno biznesowych jak i towarzyskich i nasze działania będą ukierunkowane na zapewnienie komfortu, emocji sportowych i bezpieczeństwa widzom.

W związku z tym oczekujemy od środowisk kibicowskich naszego Klubu zachowania zgodnego z prawem, w szczególności z Regulaminem Meczu obowiązującym na stadionie i ustawą z 20 marca 2009 roku o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz.U z 2015 roku poz. 2139 z późn. zmianami). Wszyscy Kibice powinni pamiętać, że łączy nas Widzew i działamy dla dobra Klubu, a na zachowania niezgodne z prawem i godzące w Klub, których efektem będą kary dotykające Widzew nie ma naszej zgody. Kto uważa się za kibica Widzewa nie może szkodzić swojemu Klubowi w trakcie odbudowy, w szczególności gdy jesteśmy na początku naszej drogi.

Zarząd Stowarzyszenia RTS Widzew

 

Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Początek przygotowań do rundy wiosennej 14.01.2019

Początek przygotowań do rundy wiosennej 14.01.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 41
2 Widzew Łódź 39
3 Elana Toruń 36
4 GKS Bełchatów 34
5 Górnik Łęczna 34
6 Stal Stalowa Wola 31
7 Olimpia Grudziądz 31
Pełna tabela