Aktualności

Komunikat przed meczem z PGE GKS II Bełchatów

Znane są szczegóły organizacyjne niedzielnego meczu z PGE GKS II Bełchatów, który odbędzie się na stadionie Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy ul. Milionowej.

Poniżej prezentujemy treść komunikatu autorstwa pełnomocnika Zarządu ds. organizacji, Piotra Milewskiego.

Drodzy kibice oraz dziennikarze,

W imieniu Zarządu Reaktywacji Tradycji Sportowych Widzew Łódź pragnę serdecznie zaprosić Was wszystkich na niedzielny mecz z PGE GKS II Bełchatów, który odbędzie się na stadionie Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy ul. Milionowej 12 o godzinie 15:00. W związku z nadchodzącym wydarzeniem chciałbym poinformować o szczegółach związanych ze spotkaniem.

Zapraszamy wszystkich na obiekt już od godziny 14:00. Wówczas udostępnione zostaną dwa wejścia na teren stadionu. Dla kibiców, którzy przyjdą obejrzeć mecz, przygotowane zostało wejście od ul. Kilińskiego. Druga brama, dla VIP-ów oraz przedstawicieli mediów, znajdować będzie się przy ul. Milionowej. Również tam zapraszamy dziennikarzy do odbioru przyznanych akredytacji. Około dziesięć minut po zakończeniu spotkania zaplanowana została także pomeczowa konferencja prasowa, która odbędzie się w budynku SMS naprzeciw wjazdu od ul. Milionowej.

Na terenie stadionu, zarówno przed meczem, jak i w trakcie spotkania, będzie można zakupić szaliki, plakaty oraz innego rodzaju gadżety klubowe. Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kupna i wsparcia klubu. Każdy zakup to kolejna „cegiełka”, która przyczynia się do odbudowy naszego Widzewa.

Z uwagi na ograniczoną przestrzeń do pozostawienia samochodów w obrębie stadionu, uprzejmie prosimy wszystkich o skorzystanie, w miarę możliwości, z innego środka transportu. Umożliwi to sprawne i bezpiecznie opuszczanie obiektu po zakończeniu meczu.

W niedzielę czeka nas wielkie, piłkarskie święto. Niejednokrotnie, jako kibice, udowodniliście, że klub leży Wam na sercu, wspierając drużynę z całych swoich sił. Liczymy więc, że na stadionie będziemy świadkami wspaniałego, kulturalnego dopingu, który poniesie nasz zespół do zwycięstwa nad trudnym przeciwnikiem. Dla osób, które nie zdołały zakupić biletu na nadchodzące spotkanie, przewidzieliśmy transmisję „na żywo”, aby jak najwięcej z Was uczestniczyło w wydarzeniu.. Link do niej będzie dostępny w dniu spotkania na oficjalnej stronie klubu.  Wszystkich nas łączy jedno – Widzew. Do zobaczenia na meczu!

Z wyrazami szacunku,

Pełnomocnik Zarządu ds. organizacji RTS Widzew Łódź,

Piotr Milewski


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

2018.04.25 Pierwszy trening na trawie ośrodka przy ul. Małachowskiego

2018.04.25 Pierwszy trening na trawie ośrodka przy ul. Małachowskiego

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 53
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 51
3 Sokół Aleksandrów Łódzki 46
4 Polonia Warszawa 43
5 Legia II Warszawa 37
6 Kaczkan Huragan Morąg 37
7 Victoria Sulejówek 36
Pełna tabela