Aktualności

Komunikat organizacyjny dotyczący meczu z ŁKS Łódź

Ważne informacje dotyczące organizacji meczu derbowego.

Z uwagi na olbrzymie zainteresowanie meczem derbowym Widzew Łódź - ŁKS Łódź, który odbędzie się 17 maja 2017 roku na stadionie przy al. Piłsudskiego 138, prosimy o zapoznanie się z ważnymi informacjami organizacyjnymi.

1. Bramy stadionu w środę otwarte będą od godziny 17:00. Warto przyjść wcześniej, by z wyprzedzeniem zająć swoje miejsce i móc cieszyć się meczem od jego pierwszej minuty, a także już podczas przedmeczowej rozgrzewki wesprzeć zespół żywiołowym dopingiem.

2. Zrezygnujcie z dotarcia autem! Jeżeli przybywacie spoza Łodzi, pamiętajcie, że szybciej można dotrzeć na stadion parkując kilkaset metrów od niego - unikniecie stresu i stania w korku pod stadionem, gdzie najpewniej wszystkie miejsca parkingowe i tak będą już zajęte.

3. Wejście na stadion jest podczas danego meczu jednorazowe i odbywa się po okazaniu karnetu/biletu oraz dokumentu tożsamości. Nie zapomnijcie zabrać go ze sobą i przygotować do okazania służbom porządkowym przy właściwej bramie wejściowej.

4. Nie będzie możliwe wnoszenie na stadion napojów, niezależnie od pojemności i rodzaju opakowaniu.

5. Przypominamy również, że obowiązuje bezwzględny zakaz używania podczas imprezy masowej jakichkolwiek środków pirotechnicznych. Ich wykorzystanie na meczu Widzewa grozi zamknięciem stadionu w przyszłości.

6. Uprasza się o nieblokowanie przejść i szlaków komunikacyjnych oraz zajmowanie wskazanych na bilecie/karnecie miejsc. Jest to kwestia przede wszystkim bezpieczeństwa, ale ma też wpływ na komfort uczestniczenia w widowisku i oglądania meczu przez innych kibiców.

Razem poprowadźmy nasz zespół do zwycięstwa!


Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Sokół Aleksandrów 22.07.2017

Widzew Łódź - Sokół Aleksandrów 22.07.2017

Tabela rozgrywek

1 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 75
2 ŁKS Łódź 73
3 Widzew Łódź 66
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 62
5 Lechia Tomaszów Mazowiecki 55
6 Sokół Ostróda 54
7 Pelikan Łowicz 53
Pełna tabela