Aktualności

Komunikat dotyczący odzyskania cennych pamiątek klubowych

Stowarzyszenie Reaktywacja Tradycji Sportowych Widzew Łódź formalnie stało się właścicielem 222 pamiątek klubowych, w tym pucharów za mistrzostwa Polski.

Stowarzyszenie Reaktywacja Tradycji Sportowych Widzew Łódź zawarło umowę darowizny z Panem Sylwestrem Cackiem, na mocy której do Stowarzyszenia przekazane zostały 222 pamiątki klubowe, w tym najcenniejsze puchary za mistrzostwo Polski oraz zdobycie Pucharu Polski i Superpucharu Polski. W ten sposób oficjalnie zakończony został proces pozyskania ważnych przedmiotów dokumentujących najdonioślejsze wydarzenia z historii klubu.

Stowarzyszenie RTS Widzew dziękuje darczyńcy oraz Panu Waldemarowi Budzie i Panu Tomaszowi Andrzejewskiemu za pomoc w odzyskaniu historycznych pamiątek. Wyrazy wdzięczności należą się również Panom: Piotrowi Furmaniakowi, Rafałowi Markwantowi, Dariuszowi Wojtaszewskiemu i Tomaszowi Gawrońskiemu za wsparcie logistyczne i organizacyjne związane z odebraniem, transportem i składowaniem klubowych pamiątek.

Wspólny wysiłek wszystkich osób zaangażowanych w pozyskanie bezcennych klubowych pamiątek, sprawił, że wiele przedmiotów stanowiących świadectwo pięknej widzewskiej historii i tradycji będzie mogło wrócić do widzewskiego domu i znajdzie swoje zasłużone miejsce w tworzonym właśnie Muzeum Widzewa.

Jednocześnie w dalszym ciągu zachęcamy wszystkich kibiców do przekazywania posiadanych przez siebie pamiątek na rzecz powstającego muzeum naszego klubu.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice 09.04.2021

Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice 09.04.2021

Tabela rozgrywek

1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 47
2 Górnik Łęczna 44
3 ŁKS Łódź 43
4 GKS Tychy 41
5 Radomiak Radom 40
6 Widzew Łódź 35
7 Arka Gdynia 35
Pełna tabela