Aktualności

Komunikat dla mediów

Biuro Prasowe RTS Widzew Łódź uprzejmie informuje, że przedstawiciele mediów, którzy uzyskali akredytację prasową na mecz otwarcia nowego stadionu Widzewa w formie akredytacji jednorazowej lub stałej na całą rundę, o zmianie statusu wniosku poinformowani zostali wiadomością mailową, a w swoim koncie na stronie widzew.com powinni widzieć ostateczną decyzję.

Jednocześnie prezentujemy zasady funkcjonowania mediów na stadionie Widzewa w dniu 18 marca 2017 roku:

1. Akredytowani na mecz przedstawiciele mediów na stadion miejski przy Al. Piłsudskiego dostaną się wejściem nr 6. Za wejściem znajdować będzie się punkt wydawania akredytacji i znaczników (w stosownych przypadkach).

2. Akredytacje prasowe wydawane będą od godziny 16:00 w dniu meczu.

3. Akredytacja prasowa nie upoważnia do rezerwacji miejsca parkingowego. Z przyczyn niezależnych Klub nie jest w stanie wygospodarować miejsc parkingowych dla przedstawicieli mediów.

4. Czerwone identyfikatory akredytacyjne upoważniają do uczestniczenia we wszystkich domowych meczach Widzewa w rundzie wiosennej sezonu 2016/2017. Niebieskie identyfikatory są wejściówkami jednorazowymi - dotyczą tylko meczu otwarcia 18 marca 2017 roku.

5. Wszyscy akredytowani przedstawiciele mediów będą mieli dostęp do pomieszczenia roboczego („Centrum Prasowe”) znajdującego w pobliżu sali konferencyjnej (od godziny 16:00 do godziny 21:30).

6. W pobliżu pomieszczenia roboczego dla mediów, w strefie wejścia nr 5, zlokalizowana będzie strefa mieszana (tzw. mix-zone), przez którą przy opuszczaniu stadionu obowiązkowo przejść będą musieli piłkarze obu zespołów, z zastrzeżeniem, że nie mają oni obowiązku udzielania wywiadu. Jedynie przedstawiciele mediów telewizyjnych posiadających prawa będą mieli możliwość przeprowadzania wywiadów w strefie „Flash-interview”, na tle ulokowanej w okolicy wejścia do tunelu ścianki sponsorskiej.

7. Przedstawiciele mediów ubiegający się o akredytacje typu FOTO i Telewizja (nieposiadający praw) przy odbiorze identyfikatorów będą zobowiązani do podpisania oświadczenia o zaniechaniu nagrywania pola gry w trakcie meczu.

8. Konferencja prasowa odbędzie się około 15 minut po meczu.

9. Zgodnie z zaakceptowanym przez ubiegających się o akredytacje prasowe przedstawicieli mediów regulaminem medialnym na stadionie w dniu meczu obowiązywać będą, zgodnie z przypisaniem dla odpowiednich kategorii akredytacji, następujące strefy dostępu:

a) AP - akredytacja prasowa (dostęp do trybuny dla prasy, sali konferencyjnej i strefy mieszanej)

b) AF - akredytacja foto (dostęp do sali konferencyjnej i strefy mieszanej oraz strefy brzegu boiska)

c) ATV - akredytacja TV dla mediów posiadających prawa do rejestracji pola gry (dostęp do sali konferencyjnej i strefy mieszanej, strefy brzegu boiska oraz korytarza do szatni)

10. Uprzejmie prosimy o przestrzeganie przydzielonych na identyfikatorach akredytacyjnych zakresów dostępu.

11. Trybuna dla prasy zlokalizowana jest na trzecim piętrze stadionu. Prowadzi do niej klatka schodowa zlokalizowana przy wejściu nr 6.

12. Nieprzestrzeganie powyższych zasad i regulaminu medialnego może skutkować cofnięciem akredytacji.

Do zobaczenia na meczu!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Ząbkovia Ząbki (U15) 19.06.2019

Widzew Łódź - Ząbkovia Ząbki (U15) 19.06.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela