Aktualności

Kolejny Turniej Widzewskiego Klubu Biznesu za nami!

W niedzielę 8 maja odbyła się VI edycja piłkarskiego Turnieju Widzewskiego Klubu Biznesu. Zawody przebiegły w świetnej atmosferze, emocji nie brakowało, ale zwycięzca mógł być tylko jeden...

Rywalizacja na obiektach łódzkiego AZS-u przy ulicy Styrskiej była niezwykle zacięta - każdy z uczestników majowego turnieju walczył o jak najlepszy rezultat nie odstawiając nogi i wylewając z siebie siódme poty. W szranki ostatecznie stanęło 10 drużyn podzielonych początkowo na dwie równe grupy. Wśród  nich znalazł się beniaminek - firma Dimedical.

Drabinka rozgrywek zapewniła emocje nawet tym teoretycznie najsłabszym w słoneczną sobotę drużynom - organizatorzy przewidzieli również rozegranie meczu o honor, czyli o zajęcie w szóstej edycji turnieju 9. miejsca. W przerwie pomiedzy spotkaniami można było się posilić w strefie cateringowej.

Do grającej o najwyższe laury czołowej czwórki awansowały ze swoich grup ekipy ET PROMO, SM SYSTEM, Veolia i reprezentacja pracowników Widzewa Łódź. Ostatecznie najlepsza okazała się drużyna Veolii, która w finale pokonała SM SYSTEM po konkursie rzutów karnych. Dla każdej drużyny przygotowano okazjonalny puchar i medale, a najlepsi mogli liczyć na upominiki ufundowane przez Klub.

Wyniki VI edycji Turnieju Widzewskiego Klubu Biznesu:

1. Veolia
2. SM SYSTEM
3. ET PROMO
4. Widzew Łódź
5. PTM
6. DiMedical
7. DELL
8. Mucoy
9. Immergas
10. MCKB


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Miedź Legnica - Widzew Łódź 15.05.2022

Miedź Legnica - Widzew Łódź 15.05.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 74
2 Widzew Łódź 59
3 Arka Gdynia 58
4 Korona Kielce 55
5 Odra Opole 48
6 Chrobry Głogów 47
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela