Aktualności

Kolejny klubowicz przedłuża współpracę

Hurtownia Papirus z Rawy Mazowieckiej dołączyła do grona firm, które zdecydowały się przedłużyć współpracę z klubem i będzie wspierać Widzew również podczas sezonu 2017/2018.

Rawska hurtownia to kolejny członek Widzewskiego Klubu Biznesu, który podjął decyzję o kontynuacji współpracy w nadchodzącym sezonie. Firma tradycyjnie będzie promowana na stronie internetowej klubu oraz transmisjach w WidzewTV.

Papirus jest firmą handlową działającą na rynku od 2004 roku. Zajmuje się kompleksowym wyposażeniem sklepów, biur, firm i instytucji. Systematycznie rozszerza swoją ofertę, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Gwarantuje wysoką jakość towarów oraz terminowość dostaw. Doświadczenie pracowników hurtowni pozwala wybrać produkty dostosowane do wymagań każdego klienta.

Z ofertą hurtowni można zapoznać się pod adresem www.papirus.biz.pl.

***

Pozostałych zainteresowanych przedłużeniem istniejącej bądź nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z Klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela