Aktualności

Kolejny dzień intensywnej pracy widzewiaków

Czerwono-biało-czerwoni w czwartek odbędą dwie jednostki treningowe. Sztab szkoleniowy przygotował dla wiele wymagających zadań.

Praca trenerów pierwszej drużyny Widzewa rozpoczyna się dużo wcześniej niż zajęcia piłkarzy i kończy dużo później. Dlatego Marcin Kaczmarek i jego najbliżsi współpracownicy w klubie pojawiają się codziennie z samego rana, żeby dokładnie zweryfikować założone plany i szczegółowo rozpisać kolejne zajęcia i ćwiczenia.

Zimowy okres przygotowawczy zaplanowany został tak, że już od pierwszych treningów, oprócz budowania bazy fizyczno-motorycznej, czerwono-biało-czerwoni przyswajają również kolejne elementy taktyczne. W czwartek po odprawie pracować nad nimi będą dwukrotnie, przed południem i po obiedzie.

Tego dnia trenować z pierwszym zespołem będzie Jakub Mamełka - 18-letni obrońca drugiej drużyny. Jego obecność wynika z aktualnej liczebności kadry, w której bez przechodzącego rehabilitację Daniela Mąki jest 22 piłkarzy, w tym trzech bramkarzy. W zajęciach od środy uczestniczy cztery lata starszy od Mamełki Martin Kuittinen, ofensywnie usposobiony Fin polskiego pochodzenia.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela