Aktualności

Kolejni nowi zawodnicy z kontraktami!

To nie koniec dobrych informacji na dziś. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego mamy kolejne dobre wiadomości dla wszystkich kibiców Widzewa.

Na dzisiejszej konferencji prasowej klub zaprezentował już nowych zawodników, są nimi: Kacper Bargieł i Daniel Bończak.

W tym momencie możemy oficjalnie ogłosić podpisanie kontraktów z kolejnymi piłkarzami. Zawodnicy, którzy wzmocnili zespół Widzewa to: Patryk Strus i Bartłomiej Gromek. Obaj byli awizowani przez naszą stronę już przed miesiącem. Podpisanie przez nich kontraktów było tylko kwestią czasu, a od dziś są pełnoprawnymi zawodnikami naszego klubu. Mamy nadzieję, że młodzi piłkarze okażą się fantastycznym wzmocnieniem pierwszego zespołu.

Bartłomiej Gromek jest obrońcą, ma 19 lat i w ostatnim czasie reprezentował Bzurę Chodaków. W tym samym klubie występował Patryk Strus, który jest 20-letnim pomocnikiem. Piłkarze ci byli powoływani do reprezentacji Polski U18. Strus miał już okazję zaprezentować się w barwach Widzewa w test-meczu i zostawił po sobie bardzo dobre wrażenie.

Jako sensacyjny trzeba określić z kolei transfer Przemysława Rodaka. Doświadczony obrońca przeszedł do Widzewa na zasadzie wolnego transferu. W poprzednich latach, Rodak był podstawowym zawodnikiem Pogoni Siedlce. Mamy nadzieję, że teraz zostanie filarem defensywy łódzkiej drużyny.

To nie koniec niespodzianek! Walka o miejsce miedzy słupkami zapowiada się naprawdę ekscytująco, ponieważ do drużyny dołączy także Michał Choroś.  Widzew od jakiegoś czasu szukał bramkarza, który zwiększy rywalizacje, więc udało się spełnić kolejny cel transferowy. Choroś, to - podobnie jak Strus i Gromek - były zwodnik Bzury Chodaków.

Nowi piłkarze podpisali umowy do końca sezonu z możliwością przedłużenia.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening na stadionie 01.06.2020

Trening na stadionie 01.06.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela