Aktualności

Kolejni partnerzy przedłużają współpracę!

Wydłuża się lista sponsorów łódzkiego klubu, którzy postanowili związać się z Widzewem na dłużej. Współpracę przedłużyli 4 Energy Tomika, BZB Projekt oraz Hastex

Cała trójka wspierających dotychczasowo Widzew firm wykupiła karnety VIP Platinum. Ponadto, wszystkie wspomniane firmy nadal bedą wspierać klub i reklamować się poprzez Widzew. Z powyższych powodów Zarząd Klubu pragnie gorąco podziękować firmom Hastex, 4 Energy Tomika oraz BZB Projekt.

- Współpraca z Widzewem to dla mnie prawdziwy zaszczyt. To klub, który od wielu lat jest uznaną marką nie tylko w Polsce, ale i w Europie. To klub, który zasługuje na to, żeby każdą wolną złotówkę, którą chcemy zainwestować w działalność marketingową, przekazać właśnie na rzecz odbudowy jego dawnej pozycji. W tym momencie Widzew potrzebuje tego wsparcia, jak nigdy wcześniej. To również pewnego rodzaju marzenie, które udało mi się spełnić. Bo Widzew zawsze był i będzie blisko mojemu sercu - stwierdził w wywiadzie z oficjalną stroną klubu Tomasz Nowak, właściciel firmy 4 Energy Tomika.

- W Polsce jestem od kilku lat i związałem się z regionem łódzkim, prowadząc tu biznes. Widzewem zainteresowali mnie moi współpracownicy, którzy są wieloletnimi kibicami tego klubu. Opowiedzieli mi o jego wielkiej historii i ostatnich problemach, o upadku i o nowym stadionie. Ujęło mnie zaangażowanie środowiska kibiców w jego odbudowę. Wspólnie postanowiliśmy wziąć udział w tych historycznych wydarzeniach i dołożyć swoją cegiełkę - powiedział dla widzew.com Ibo Arefe, właściciel firmy Hastex.

- Powiedzieć, że jestem zadowolony, to zbyt mało. W tym roku mój cykl wyjazdów biznesowych przestawiłem tak, żeby dostosować się do rytmu meczów rozgrywanych na stadionie przy alei Piłsudskiego 138. Jestem zachwycony tym, co tutaj się dzieje. Jako łodzianie potrzebowaliśmy takiego produktu, takich spotkań i takiego poczucia jedności, okraszonych bardzo pozytywnym emocjami. Czasem się uśmiecham, że idę na czwartą klasę rozgrywkową, ale razem ze mną idzie piętnaście tysięcy ludzi. To robi wrażenie - mówił Bartłomiej Zgorzelski, właściciel firmy BZB Projekt.

Hastex to jedna z najszybciej rozwijających się hurtowni tekstyliów w Polsce. Obsługuje małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje. Postawiła na tureckie tradycje włókiennicze, ich jakość i nowoczesność.  Wykwalifikowany personel, terminowość i lojalność wobec klientów dały firmie możliwość poznania i przewidywania ich potrzeb.

4 Energy Tomika to firma zajmująca się świadczeniem usług i sprzedażą artykułów z zakresu nowoczesnych systemów grzewczych opartych na pompach ciepła renomowanych firm, rekuperacji, instalacjach solarnych, ogniwach fotowoltaicznych oraz pozostałych instalacji aż po klucz.

BZB projekt to biuro prowadzące działalność projektową, organizacyjną, doradczą i zarządczą dla wszystkich etapów inwestycji budowlanych. Zajmuje się wszelkiego typu usługami projektowymi w budownictwie, ale w głównej mierze - przebrnięciem przez sprawy formalne w procesach budowalnych. Pomaga określić, jakie dokumenty będą potrzebne, wspiera ich przygotowanie i kompletowanie dokumentacji, aż do uzyskania pozwolenia na budowę czy decyzji o warunkach zabudowy.

*****

Wszystkie firmy zainteresowane przedłużeniem istniejącej bądź nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z Klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela