Aktualności

Kolejne spotkanie Widzewskiego Klubu Biznesu za nami

W czwartkowy wieczór w hotelu Novotel w Łodzi przedstawiciele Widzewa spotkali się z partnerami biznesowymi klubu.

Z okazji zbliżającej się rundy wiosennej sezonu 2017/2018, bardzo istotnej dla walczącej o awans drużyny, Widzew spotkał się z przedstawicielami firm i instytucji, które wspierają odbudowę klubu.

W czwartek o godzinie 19:10 w hotelu Novotel zjawiło się kilkudziesięciu biznesmenów, ale też prezydent Łodzi Hanna Zdanowska czy prezes Miejskiej Areny Kultury i Sportu Krzysztof Maciaszczyk. Przywitali ich działacze klubu z prezesami Przemysławem Klementowskim i Michałem Sapotą na czele.

W spotkaniu udział wzięła również kadra pierwszej drużyny Widzewa wraz ze sztabem szkoleniowym. W ich imieniu kapitan Sebastian Zieleniecki i drugi trener Marcin Broniszewski podziękowali za dotychczasową pomoc dla klubu i zachęcali do dalszego wsparcia.

W ramach oficjalnej części spotkania zaprezentowany został film podsumowujący miniony rok na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Odbyła się również loteria wizytówkowa oraz quiz wiedzy dla zgromadzonych gości, podzielonych na drużyny. W walce o zwycięstwo ważna była nie tylko wiedza, ale również szczęście, ponieważ wśród ponad 100 pytań, niektóre dla regularnych gości w Sercu Łodzi były banalnie proste, a inne piekielnie trudne, sięgające najodleglejszej historii klubu.

- Widzew ma być miejscem łączącym również ludzi biznesu, którzy dzięki klubowi robić mogą wspólne interesy. Na pewno w sprzyjających warunkach, o które staramy się zadbać na każdym kroku, zamiłowanie do tych samych barw im to ułatwi - podkreśla Przemysław Klementowski, prezes klubu.

POLECAMY GALERIĘ ZDJĘĆ ZE SPOTKANIA WIDZEWSKIEGO KLUBU BIZNESU (KLIKNIJ)


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela