Aktualności

Kolejne spotkanie Widzewskiego Klubu Biznesu

W środę 10 listopada na stadionie przy al. Piłsudskiego odbyło się kolejne spotkanie dla członków Widzewskiego Klubu Biznesu.

Widzew Łódź po raz kolejny zorganizował spotkanie integracyjne dla firm zrzeszonych w Widzewskim Klubie Biznesu - pokazując, że hasło #ZawszeW13 to nie tylko słowa, ale również konkretne działania, które mają na celu budowanie jak najszerszego grona biznesowego skupionego wokół Klubu.

W środę przed południem przedstawiciele zaproszonych firm zostali oficjalnie powitani na stadionie przy al. Piłsudskiego przez zarząd Klubu - prezesa Mateusza Dróżdża i wiceprezesa Michała Rydza. Następnie w towarzystwie Marcina Tarocińskiego zwiedzali stadion oraz obejrzeli eksponaty zgromadzone w Muzeum Widzewa.

- Podczas spotkania szczególną uwagę poświęcaliśmy tym przestrzeniom stadionu, które mogą być potencjalnie interesujące dla naszych partnerów pod kątem zagospodarowania biznesowego - gdzie mogą eksponować swoją markę, organizować eventy, przygotowywać atrakcje dla kibiców. Oczywiście przy okazji była to doskonała możliwość do nawiązywania bliższych relacji w mniej formalnych okolicznościach - mówi Michał Rydz, wiceprezes Widzew Łódź SA.

Po części oficjalnej goście udali się do pubu "W Sercu Łodzi", gdzie czekało na nich śniadanie i dalsza możliwość nieoficjalnych rozmów oraz pogłębiania kontaktów.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Wisła Kraków 02.12.2021 cz. III

Widzew Łódź - Wisła Kraków 02.12.2021 cz. III

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 41
2 Widzew Łódź 38
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 ŁKS Łódź 29
Pełna tabela