Aktualności

Kolejne kluby rozpoczynają współpracę z Widzewem

Jutrzenka Bychlew oraz Jagiellonia Tuszyn dołączyły do szerokiego grona klubów współpracujących z akademią Widzewa. To kolejne kluby, które zdecydowały się na kooperacje z czterokrotnym mistrzem Polski.

Jutrzenka Bychlew to klub z długą tradycją, założony już w 1946 roku. Od lat seniorska drużyna Jutrzenki występują w łódzkiej klasie A, choć klub z Bychlewa ma również wiele zespołów młodzieżowych. Jagiellonia to również klub z bogatą historią, który powstał w 1949 roku. Tak samo jak Jutrzenka, od lat reprezentuje swoje miasto w lokalnych rozgrywkach organizowanych przez Łódzki Związek Piłki Nożnej. Jagiellonia posiada również 5 drużyn młodzieżowych, do których stale prowadzi nabory, uzupełniając wszystkie roczniki nowymi zawodnikami.

Widzew Łódź po raz kolejny umożliwia mniejszym zespołom współpracę, gwarantując tym samym możliwość lepszego rozwoju młodych zawodników. Status klubu współpracującego Akademii Widzewa to pomoc w szkoleniu zawodników oraz staże i webinary dla trenerów, mające wspierać rzwój myśli szkoleniowej i podnosić kwalifikacje szkoleniowców.

Spotkanie przedstawicieli Widzewa Łódź z włodarzami Jutrzenki Bychlew:

Współpraca obejmuje także aspekty organizacyjne, marketingowe i edukacyjne. Zyskać mogą również zawodnicy klubów partnerskich, którzy będą mieli szansę monitorowania ich rozwoju oraz uczestniczenia w treningach Akademii Widzewa.

Potencjalni partnerzy mogą podjąć współpracę z Akademią Widzewa na różnych poziomach:

a) Młodego Widzewa,

b) klubu współpracującego,

c) klubu partnerskiego,

d) ośrodka partnerskiego.

Każda z ofert współpracy jest dostosowana do różnych klubów i szkółek piłkarskich, które mogą znaleźć dla siebie formę odpowiadającą swoim potrzebom i pomagającą trenującym dzieciom w zdobywaniu kolejnych umiejętności i realizacji marzeń.

Szczegółową ofertę klubów partnerskich Widzewa Łódź można znaleźć w poniższej prezentacji multimedialnej [KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ].

Dane kontaktowe:

tel. 728-402-227

e-mail: akademia@widzew.com


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - GKS Tychy 25.06.2022

Widzew Łódź - GKS Tychy 25.06.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 77
2 Widzew Łódź 62
3 Arka Gdynia 61
4 Korona Kielce 56
5 Odra Opole 51
6 Chrobry Głogów 50
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela