Aktualności

Kolejna wpłata WOWP na rzecz Akademii Widzewa

Wielka Orkiestra Widzewskiej Pomocy - sponsor strategiczny Akademii Widzewa - przekazała na jej rzecz kolejną transzę wsparcia w wysokości 35 tys. zł.

Fani finansujący WOWP, w tym kibice zrzeszeni w ramach Klubu "1910" (czyli wpłacający regularnie stałe kwoty), wspierają Akademię jako sponsor strategiczny od 2017 r. W lipcu 2020 r. zawarta została nowa umowa pomiędzy zarządzającym akcją Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Kibiców "Tylko Widzew" a Klubem, na mocy której współpraca kontynuowana jest również w sezonie 2020/2021 i stanowi bardzo ważne wsparcie w funkcjonowaniu widzewskiej kuźni talentów. Akademia Widzewa przekazywane przez kibiców środki przeznacza m.in. na wynajem obiektów treningowych, zakup sprzętu treningowego, technicznego i medycznego, a także na transport i wyżywienie.

W ostatnim czasie do Klubu trafiła kolejna w tym roku transza wsparcia w łącznej wysokości 35 tys. zł, na którą złożyło się 12,3 tys. zł tytułem świadczeń za usługę reklamową dla WOWP oraz 22,7 tys. zł tytułem darowizny na rzecz Akademii.

Dziękujemy za każdą, najdrobniejszą nawet wpłatę! Zachęcamy jednocześnie do dołączenia do Klubu "1910", zrzeszającego fanów dokonujących regularnych wpłat na WOWP. Osoby te mogą liczyć na szereg widzewskich korzyści. Szczegóły akcji znajdują się na oficjalniej stronie OSK "Tylko Widzew" (KLIKNIJ TUTAJ).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

40-lecie pierwszego mistrzostwa Polski

40-lecie pierwszego mistrzostwa Polski

Tabela rozgrywek

6 Górnik Łęczna 56
7 Miedź Legnica 51
8 Odra Opole 49
9 Widzew Łódź 46
10 Sandecja Nowy Sącz 45
11 Chrobry Głogów 44
12 Korona Kielce 41
Pełna tabela