Aktualności

Kolejna wpłata WOWP na Akademię Widzewa

38 tys. zł trafiło na konto Akademii Widzewa od jej sponsora tytularnego - Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy

Dwa tygodnie temu przedstawiciele Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kibiców „Tylko Widzew” i Widzew Łódź SA podpisali niezwykle ważną umowę. Na jej mocy kibice wspierający akcję Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy, której pomysłodawcą jest OSK, stali się strategicznymi sponsorami dzieci szkolących się w Akademii Widzewa.

OSK „Tylko Widzew” i WOWP klub wspierają już od 2013 roku. W tym czasie kibicom zrzeszonym przede wszystkim w klubie 1910 (regularnie wpłacających co miesiąc) udało się zebrać prawie 500 tys. zł (dokładnie 481 826,23 zł – stan na 2 stycznia 2018, godz. 10). Od ponad trzech lat przekazują pieniądze przede wszystkim na szkolenie młodzieży. I tuż przed końcem roku WOWP dokonał kolejnej wpłaty. Tym razem na konto Akademii Widzewa wpłynęło 38 tys. zł.

- Samo wsparcie finansowe świadczone przez WOWP to tylko część tego, co oferujemy Akademii. Jesteśmy gotowi wspierać ją nie tylko finansowo, ale i organizacyjnie. Jesteśmy przekonani, że wspólnie wybudujemy na Widzewie Akademię piłkarską z prawdziwego zdarzenia – podkreśla Tomasz Figlewicz, prezes OSK. - Chcemy silnej, sprawnie działającej Akademii, która dostarczy pierwszej drużynie Widzewa dobrze wyszkolonych widzewiaków z charakterem, a nam, kibicom, satysfakcji, że dobre występy tych chłopaków to również "nasza sprawka".

Zarząd Widzewa Łódź gorąco dziękuje za wsparcie, zarówno organizatorom akcji, jak i każdemu kibicowi, za wszystkie wpłaty, które pomagają w odbudowie klubu.

Każdy fan może przyłączyć się do WOWP. Szczegóły - TU

Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

GKS Jastrzębie - Widzew Łódź (WOKÓŁ MECZU) 25.09.2020

GKS Jastrzębie - Widzew Łódź (WOKÓŁ MECZU) 25.09.2020

Tabela rozgrywek

7 Radomiak Radom 6
8 Górnik Łęczna 6
9 Miedź Legnica 6
10 Widzew Łódź 6
11 Korona Kielce 5
12 Zagłębie Sosnowiec 3
13 Resovia 3
Pełna tabela