Aktualności

Kolejna wpłata WOWP na Akademię Widzewa

Na przełomie marca i kwietnia do klubu trafiły kolejne środki finansowe gromadzone w ramach Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy, przeznaczone na Akademię Widzewa.

Wielka Orkiestra Widzewskiego Pomocy (WOWP) to inicjatywa kibiców mająca na celu wspieranie finansowe klubu. Przekazywane przez fanów w ten sposób środki przeznaczane są na funkcjonowanie grup młodzieżowych Widzewa, współfinansując m.in. zakup sprzętu, opłaty za boiska, koszty obozów czy pokrywanie składek członkowskich za tych młodych zawodników, których na to nie stać.

W związku z obowiązującą umową, na podstawie której marka WOWP jest sponsorem strategicznym Akademii Widzewa, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew", które koordynuje działanie WOWP, przekazało w imieniu wszystkich zaangażowanych w projekt kibiców kolejną transzę zebranych środków finansowych. Na przełomie marca i kwietnia na konto klubowe wpłynęło łącznie 35 tysięcy złotych.

W imieniu Akademii Widzewa dziękujemy za zaangażowanie i pomoc. Dla klubu to cenne wsparcie, pokazujące, jak jego fani troszczą się o przyszłość Widzewa, bo to właśnie Akademia i kolejne pokolenia utalentowanych piłkarzy powinny być jednym z jego fundamentów.

W trudnym czasie epidemii, która zagraża zdrowiu i życiu nas wszystkich, a także paraliżuje wszelkie przejawy aktywności, pomoc kibiców nabiera jeszcze większego znaczenia. Zapewniamy, że mimo niesprzyjających okoliczności, kadra szkoleniowa Akademii Widzewa intensywnie pracuje nad tym, by zapewnić możliwie najlepszy w tych warunkach rozwój swoim podopiecznym, otoczyć ich odpowiednią opieką i właściwie przygotować się na powrót do normalnego funkcjonowania w przyszłości.

Dlatego tym bardziej zachęcamy kibiców czerwono-biało-czerwonych do wspierania Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy. Więcej informacji o akcji znaleźć można na stronie internetowej OSK "Tylko Widzew": http://www.tylkowidzew.pl/wowp.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Polonia Warszawa (U-17) 18.09.2021

Widzew Łódź - Polonia Warszawa (U-17) 18.09.2021

Tabela rozgrywek

1 Korona Kielce 22
2 Widzew Łódź 20
3 Sandecja Nowy Sącz 16
4 Miedź Legnica 15
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15
6 GKS Tychy 15
7 ŁKS Łódź 14
Pełna tabela