Aktualności

Kolejna koluszkowska firma wspiera Widzew!

Centrum Pokryć Dachowych w Koluszkach dołączyło do grona firm, które zdecydowały się wspierać działalność Widzewa Łódź.

Firma w sezonie 2017/2018 będzie członkiem Widzewskiego Klubu Biznesu. - Kibicem Widzewa jestem od lat osiemdziesiątych, dlatego cel marketingowy jest ściśle powiązany z miłością do klubu. To, co dzieje się wokół Widzewa sprawia, że pod względem biznesowo-organizacyjnym mamy ekstraklasę  - mówi Leszek Skibiński z CPD Koluszki.

Firma tradycyjnie będzie promowana m.in. na stronie internetowej klubu oraz podczas transmisji przeprowadzanych przez WidzewTV.

Centrum Pokryć Dachowych w Koluszkach to firma handlowo-usługowa specjalizująca się w dziedzinie różnego rodzaju pokryć dachowych, działająca na rynku od 2001 r. Wieloletnie doświadczenie oraz szereg wykonanych zamówień pozwala im zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. 

CPD Koluszki to wieloletnie doświadczenie, gwarancja jakości i innowacyjne podejście do montażu pokryć dachowych. Firma jest nastawiona na innowacje i rozwój, dlatego w ramach swoich usług wdrożyła nowatorski na polskim ryku system RNW - rynny na wymiar (gwarancja do 50 lat).

Więcej na temat tego systemu oraz oferty firmy przeczytacie Państwo na istronie internetowej www.cpdkoluszki.pl.

*****

Wszystkie firmy zainteresowane przedłużeniem istniejącej bądź nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z Klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela