Aktualności

Kolejna koluszkowska firma wspiera Widzew!

Centrum Pokryć Dachowych w Koluszkach dołączyło do grona firm, które zdecydowały się wspierać działalność Widzewa Łódź.

Firma w sezonie 2017/2018 będzie członkiem Widzewskiego Klubu Biznesu. - Kibicem Widzewa jestem od lat osiemdziesiątych, dlatego cel marketingowy jest ściśle powiązany z miłością do klubu. To, co dzieje się wokół Widzewa sprawia, że pod względem biznesowo-organizacyjnym mamy ekstraklasę  - mówi Leszek Skibiński z CPD Koluszki.

Firma tradycyjnie będzie promowana m.in. na stronie internetowej klubu oraz podczas transmisji przeprowadzanych przez WidzewTV.

Centrum Pokryć Dachowych w Koluszkach to firma handlowo-usługowa specjalizująca się w dziedzinie różnego rodzaju pokryć dachowych, działająca na rynku od 2001 r. Wieloletnie doświadczenie oraz szereg wykonanych zamówień pozwala im zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. 

CPD Koluszki to wieloletnie doświadczenie, gwarancja jakości i innowacyjne podejście do montażu pokryć dachowych. Firma jest nastawiona na innowacje i rozwój, dlatego w ramach swoich usług wdrożyła nowatorski na polskim ryku system RNW - rynny na wymiar (gwarancja do 50 lat).

Więcej na temat tego systemu oraz oferty firmy przeczytacie Państwo na istronie internetowej www.cpdkoluszki.pl.

*****

Wszystkie firmy zainteresowane przedłużeniem istniejącej bądź nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z Klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela