Aktualności

Klaster LODZistics dołącza do Widzewskiego Klubu Biznesu

Nowym członkiem Widzewskiego Klubu Biznesu została firma Klaster LODZistics zajmująca się transportem, spedycją i logistyką.

Klaster LODZistics powstał w 2016 roku jako oddolna inicjatywa pracodawców prowadzących działalność w szeroko rozumianej branży logistycznej. Obecnie podmioty należące do klastra to wiodące przedsiębiorstwa z branży TSL (Transport - Spedycja - Logistyka), przedstawiciele uczelni wyższych a także szkolnictwa na poziomie średnim czy jednostek otoczenia biznesu - co umożliwia nawiązanie interesujących kontaktów, wymianę informacji i poglądów wśród osób zainteresowanych rozwojem logistyki w regionie. Członkom Klastra zależy nie tylko na pomyślności własnej organizacji, ale także na rozwoju sektora TSL jako całości - razem stanowią jeden wspólny front w działaniach służących rozwojowi sektora TSL i promocji potencjału inwestycyjnego regionu Polski Centralnej.

- Dla Klastra i jego członków ogromne znaczenie ma działalność networkingowa - każdy kolejny uczestnik wprowadza nowe spojrzenie otwierając pole do jeszcze szerszej współpracy, dlatego, bardzo cieszy nas perspektywa współpracy z Widzewskim Klubem Biznesu. Mieliśmy już wcześniej okazję obserwować jego działalność, pasję i zaangażowanie członków w rozwoj nie tylko łódzkiego sportu, ale także środowiska biznesowego - podkreślił Adam Owczarek, dyrektor Biura LODZistics.

Widzewski Klub Biznesu to inicjatywa mająca na celu integrowanie skupionego wokół Klubu środowiska biznesowego. Członkowie WKB mają możliwość cyklicznych spotkań, nie tylko formalnych, odbywających się na stadionie przy al. Piłsudskiego, ale również wspólnych wyjazdów na mecze reprezentacji Polski, udziału w turniejach halowych w piłkę nożną czy biznesowych wydarzeniach, takich jak: zwiedzanie łódzkiego Orientarium, wyjście na strzelnicę, testy samochodowe na Torze Łódź.

Więcej na temat nowego partnera Widzewa Łódź można przeczytać na jego stronie internetowej [KLIKNIJ]


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Miedź Legnica - Widzew Łódź 15.05.2022

Miedź Legnica - Widzew Łódź 15.05.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 74
2 Widzew Łódź 59
3 Arka Gdynia 58
4 Korona Kielce 55
5 Odra Opole 48
6 Chrobry Głogów 47
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela