Aktualności

Karuzela karnetów fundowanych zwiększa tempo!

Widzew śrubuje rekord sprzedaży karnetów, a wraz z nim - także tych fundowanych. Liczba tego typu wejściówek, jaką na tę chwilę zakupiono, zbliża się do 600! Ten rezultat nie byłby tak imponujący, gdyby nie liczne związane z karnetami fundowanymi akcje.

Karnety fundowane to wyjątkowa inicjatywa Klubu, stanowiąca ważną formę wsparcia Widzewa i jego najmłodszych kibiców. Nabyte w ten sposób wejściówki przekazywane są dzieciom i młodzieży do lat 16 w formie biletów na każde spotkanie u siebie. Listę dzieci i młodzieży przekazują klubowi przed każdym meczem stowarzyszenia kibiców Widzewa.

W inicjatywę zakupu karnetów fundowanych włączyło się wiele znanych osobistości, a wśród nich między innymi prezes PZPN, Zbigniew Boniek, który zapoczątkował nominowanie dalszych uczestników akcji. I tak pierwszym adresatem tej inicjatywy został prezes Przemysław Klementowski.

Efekt? Akcja nabrała rozmachu i rozpędu niczym kula śniegowa, a udział zdążyli w niej już wziąć m.in.: Remigiusz Brzeziński (członek Zarządu Widzewa), Tomasz Trela (wiceprezydent miasta Łodzi), Joanna Skrzydlewska (członek zarządu Województwa Łódzkiego, była europoseł), Joanna Zięba-Gzik (członek zarządu Województwa Łódzkiego), Dariusz Klimczak (wicemarszałek Województwa Łódzkiego), Mariusz Stępiński (piłkarz FC Nantes, były zawodnik Widzewa), Krzysztof Jażdżyk (prezydent miasta Skierniewice) czy Piotr Sęczkowski (burmistrz Poddębic), Piotr Furmaniak (członek Zarządu Widzewa). Lista z każdym dniem powiększa się o kolejne znane nazwiska. Obecnie nominowani do zakupu karnetów fundowanych są: były trener Widzewa Czesław Michniewicz, aktor Cezary Pazura, a także dyrektor Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym Janusz Ogrodowczyk i Tomasz Tomczak - członek Zarządu RTS Widzew Łódź. 

Zaangażowanie widzewskiej społeczności spowodowało, że Widzew sprzedał już aż 588 karnetów fundowanych. Licznik ten w najbliższym czasie ulegnie jednak widocznej zmianie. Wszystko za sprawą nominowanego przez Piotra Furmaniaka - Janusza Ogrodowczyka, który zadeklarował kupno aż 125 kolejnych karnetów! Tym samym, na pewno złamana zostanie bariera 700 wejściówek!

Widzewiacy kupują karnety fundowane nie tylko za sprawą nominacji. Ważną częścią jest także inicjatywa współorganizowana z portalem www.widzewlodz.pl pt. "Karnety na święta" (oraz jej kontynuacja w bieżącym roku pod hasłem "Widzewiak na Nowy Rok"), w ramach której można zakupić karnet fundowany przeznaczony dla mieszkańców domów dziecka, świetlic środowiskowych i dzieci z biedniejszych rodzin.

Akcję wsparli byli piłkarze Widzewa: Łukasz Masłowski, Bartosz Kaniecki, Marek Citko, Krzysztof Ostrowski, Mateusz Broź, Maciej Humerski, Patryk Stępiński, Jarosław Bieniuk, Piotr Grzelczak. W ostatnich dniach dołączył także przedstawiciel świata muzycznego - współtwórca zespołu Trubadurzy, Sławomir Kowalewski.

Osoby zainteresowane pomocą w ramach tej akcji (koszt karnetu fundowanego wynosi 80 zł, ale wpłacić można na jego poczet dowolną kwotę) prosimy o kontakt z jednym z organizatorów akcji poprzez e-mail: arch.s.jakubaszek@interia.pl lub telefonicznie pod numerem: 503 103 201.

Na adres piotras.widzew@gmail.com zgłaszać mogą się przedstawiciele domów dziecka zainteresowani skorzystaniem z karnetów przez ich podopiecznych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim fundatorom, a także osobom zaangażowanym w propagowanie każdej inicjatywy, która prowadzi do wzrostu sprzedaży karnetów fundowanych. Jednocześnie zachęcamy pozostałych do przyłączenia się do wybranej akcji. Wspólnie podarujmy innym niezapomniane przeżycia przy al. Piłsudskiego 138!

Karnety fundowane nabywać można bezpośrednio przez witrynę klubową: https://widzew.com/web/bilety.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 12.03.2020

Trening 12.03.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela