Aktualności

Karol Stanek: To tylko element całego cyklu

Choć łodzianie pokonali w środę drugoligowego rywala, po meczu studzili nastroje i zapewniali, że spotkanie z Wartą traktowali jako kolejną jednostkę treningową.

Karol Stanek niedawno dołączył do drużyny Widzewa Łódź. Na boisku pojawił się na początku drugiej połowy. Trzydzieści minut później jego miejsce na placu gry zajął Jakub Jasiński. - Ten mecz to tylko element całego cyklu przygotowującego nas do sezonu. Spokojnie podchodzimy do kolejnych dni zgrupowania i następnych meczów kontrolnych. Rywal był wymagający, bo występujący o klasę rozgrywkową wyżej, ale daliśmy radę - powiedział tuż po końcowym gwizdku.

Młody napastnik przyznał, że trudy zgrupowania powoli dają o sobie znać. Jednocześnie trwa rywalizacja o miejsce w składzie na mecze ligowe, więc każdy z zawodników pracuje na najwyższych obrotach. - Treningi dają nam się już trochę we znaki, ale każdy daje z siebie wszystko, żeby 10 marca wybiec w pierwszym składzie. Trenerzy bardzo mi podpowiadają. Obserwują i wskazują rzeczy do poprawy. Chcą wykrzesać ze mnie wszystko, co najlepsze, a ja się z tego cieszę. Staram się korzystać z tych sugestii i dawać z siebie maksimum - wyjaśnił.

Następny sparing łodzian - z pierwszoligowym Stomilem Olsztyn - odbędzie się już w sobotę.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela