Aktualności

Karnety w samo południe

1 grudnia o godzinie 12 zostanie uruchomiona możliwość przedłużenia karnetu dla osób, które wykupiły je tylko na rundę jesienną.

Pierwszy etap sprzedaży potrwa do 10 grudnia. W tym czasie możliwe będzie przedłużenie karnetu bez zmiany miejsca. W tym celu należy zalogować się na stronie karnety.widzew.com, podać numer PESEL oraz numer karnetu, którego ma dotyczyć przedłużenie.

Abonamenty można również przedłużyć osobiście w klubie. Punkt przy wejściu numer 2 będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 12-18. W punkcie będzie można płacić gotówką i kartą.

Drugi etap sprzedaży potrwa od 11 do 15 grudnia. Wówczas miejsca wszystkich osób, które nie przedłużyły karnetu w pierwszym etapie, zostaną zwolnione i będzie można wybrać inne miejsce spośród tych zwolnionych. Nadal sprzedaż będzie dostępna tylko dla osób, które posiadały karnet w rundzie jesiennej.

W pierwszych dwóch etapach sprzedaży możliwe będzie dokonanie rezerwacji karnetu, który należy opłacić do 31 stycznia 2018 roku. Korzystający z tego rozwiązania zapłacą o 5 zł więcej, niż osoby płacące za karnet do 15.12. Rezerwacji karnetów można dokonywać wyłącznie drogą internetową. Opcja ta nie jest dostępna dla kupujących bezpośrednio w kasie klubu.

Po 15 grudnia ruszy „otwarty” etap sprzedaży. Wszystkie nieprzedłużone miejsca zostaną wówczas uwolnione, a karnet będzie mógł kupić każdy zainteresowany.

Co ważne, osoby przedłużające karnet na rundę wiosenną, nie będą miały zmienianej karty. Opłacenie przedłużenia karnetu, czy to w formie internetowej, czy osobiście spowoduje automatyczne „nabicie” wejściówek na mecze rundy wiosennej na obecną kartę.

Zastosowanie tego rozwiązania pozwoli nam sprawdzić w praktyce stosowanie na stadionie Widzewa kart wieloletnich, które chcielibyśmy wdrożyć w kolejnym sezonie rozgrywek. Informujemy jednocześnie, że wymiana karty (nie z winy klubu) będzie się wiązała z opłatą 10 zł.

Serdecznie zapraszamy do nabywania karnetów na rundę wiosenną. Zgodnie z przeprowadzonym przez klub badaniem marketingowym, ponad 96 proc. osób posiadających karnet na rundę jesienną planuje jego przedłużenie. Jednocześnie dużo osób, które na jesień korzystały z biletów zamierza nabyć karnet. Brak przedłużenia lub rezerwacji karnetu na rundę wiosenną w terminie do 15 grudnia może uniemożliwić kupno karnetu w kolejnej rundzie. 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzewska choinka 07.12.2019

Widzewska choinka 07.12.2019

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela