Aktualności

Karnety skrojone na miarę. Rusza wyjątkowa kampania sprzedażowa

W środę 19 czerwca, punktualnie o godzinie 19:10, Widzew Łódź rozpoczął sprzedaż karnetów na mecze domowe sezonu 2019/2020. Tym razem na kibiców czeka wiele atrakcji towarzyszących.

Widzew Łódź, dzięki niesamowitym i niezawodnym fanom, poszczycić może się najlepszym w kraju wynikiem sprzedaży karnetów. Od rundy wiosennej minionego sezonu rekord Polski w liczbie nabytych abonamentów wynosi 16 339. Warto dodać, że jest to piąty z rzędu najlepszy wynik w kraju ustanowiony przez kibiców klubu z al. Piłsudskiego 138. Co więcej, od dawna liczbę sprzedanych karnetów wyznacza pojemność stadionu, a kibice Widzewa w kolejnych rundach wykupują sto procent dostępnych miejsc abonamentowych, potwierdzając, że zapotrzebowanie znacznie przewyższa możliwości obiektu. Klub z kolei robi, co może, by liczbę tę zwiększać i móc gościć na meczach jeszcze więcej fanów.

O tym, jak gorącym towarem jest karnet na Widzew, świadczy fakt, że widzewiacy ustanowili również rekord dziennej liczby kupionych abonamentów już w pierwszej dobie ich sprzedaży. Tak było rok temu, kiedy po 24 godzinach swoje wejściówki sezonowe miało już 2279 osób. Ten rekord może być jednak zagrożony, ponieważ klub zadeklarował już, że w przypadku jego pobicia dodatkową pulę ze środków finansowych uzyskanych ze sprzedaży karnetów przeznaczy na fundusz infrastrukturalny. Dzięki projektowi Widzew PLUS (SZCZEGÓŁY) pięć procent przychodu z każdego karnetu zasili wspomniany fundusz, a w przypadku pobicia dziennego rekordu aż dziesięć procent z tego konkretnego dnia. Zgromadzone w ten sposób środki będą w pełni przeznaczone na rozbudowę infrastruktury Widzewa.

To jednak nie jedyna niespodzianka, jaka czeka na karnetowiczów. Osoby przedłużające swoje abonamenty będą mogły liczyć na atrakcyjne rabaty na prawie sto produktów dostępnych w oficjalnym sklepie klubowym (WIĘCEJ). Każdy zainteresowany wsparciem sekcji koszykarskiej będzie mógł podczas zakupu karnetu wesprzeć zawodniczki Widzewa dowolną kwotą (SPRAWDŹ). Tym razem kibice Widzewa nie będą mogli z kolei kupić karnetów fundowanych, ale tylko i wyłącznie dlatego, że cały koszt ich zakupu pokryje klub. Widzew mógł będzie dzięki temu nadal, wspólnie ze stowarzyszeniami kibiców, zapraszać zorganizowane grupy dzieci i młodzieży na domowe mecze czerwono-biało-czerwonych (SZCZEGÓŁY).

Sprzedaż karnetów na mecze domowe Widzewa w sezonie 2019/2020 rozpoczyna się w środę 19 czerwca o 19:10 (HARMONOGRAM / CENNIK) za pośrednictwem strony https://widzew.com/web/bilety/karnety. W pierwszej kolejności, identycznie jak w poprzednich rundach, zakupu dokonać będą mogły osoby, które przedłużają karnety z zachowaniem dotychczasowych miejsc. Otwarta sprzedaż ruszy 10 lipca.

Zapowiada się gorące lato i piękna jesień w Sercu Łodzi. Mamy nadzieję, że będzie z nami. Do zobaczenia przy Piłsudskiego 138!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 03.06.2020

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 03.06.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 GKS Katowice 44
3 Górnik Łęczna 42
4 Resovia 42
5 Olimpia Elbląg 37
6 Bytovia Bytów 36
7 Stal Rzeszów 33
Pełna tabela