Aktualności

Karnety i bilety na rundę wiosenną

Od piątku 4. marca rusza sprzedaż karnetów i biletów na mecze Widzewa w rundzie wiosennej rozgrywek. W związku z wynikami I ankiety kibiców Widzewa oraz zgłoszonymi przez Was pomysłami w ofercie biletowej pojawiło się wiele zmian w stosunku do poprzedniej rundy.

KARNETY

Przede wszystkim do oferty klubu powracają karnety. W najbliższej rundzie Widzew rozegra dużo, bo aż 11, meczów w roli gospodarza. Koszt karnetu został ustalony na kwotę 175 zł (około 15,9 zł za mecz). W najbliższej rundzie dostępne będą również karnety ulgowe (dzieci do 13 roku życia) w cenie 88 zł (8 zł za mecz).

Karnet uprawnia do:

  • Wstępu na wszystkie 11 meczów Widzewa rozgrywanych w roli gospodarza na stadionie SMS Łódź, przy ul. Milionowej 12 w Łodzi.

  • Dostępu do materiałów wideo z meczów: relacji wideo na żywo w przypadku braku obecności na meczu; materiałów wideo po meczu – relacji i materiałów dodatkowych wokół meczu.

  • Zniżki w sklepie klubowym w wysokości 10%.

  • Zniżki 5% na zakup karnetu w kolejnej rundzie (zniżka będzie rosła wraz z kolejnymi karnetami).

Dodatkowo, łącznie z karnetem zakupionym na rundę jesienną przyszłego sezonu 2016/2017 – kibic zyskuje prawo do pierwszeństwa w wyborze miejsca na nowym stadionie Widzewa w rundzie wiosennej 2016/2017.

BILETY

W ofercie klubu na najbliższą rundę znajdują się również bilety na spotkania. Koszt biletu zwykłego to - podobnie jak w rundzie jesiennej - 20 zł. Nowością w stosunku do poprzedniej rundy są bilety ulgowe (dzieci do 13 roku życia) w cenie 10 zł.

W ofercie znajdują się również bilety dla zorganizowanych grup kibiców (minimum 15 osób) w cenie 17 zł za osobę. Chęć zakupu biletu dla grupy zorganizowanej należy zgłosić na adres email sekretariat@laczynaswidzew.pl

BILETY DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

W związku z tym, że w ankiecie kibiców Widzewa pojawiło się kilka komentarzy dotyczących ułatwienia wstępu dla osób niepełnosprawnych na mecze Widzewa informujemy, że klub jest jak najbardziej otwarty na udostępnienie wejściówek na mecze Widzewa osobom niepełnosprawnym. Z uwagi na ograniczenia infrastrukturalne na stadionie SMS mamy jednak ograniczone możliwości. Zapraszamy osoby niepełnosprawne oraz ewentualnie opiekunów do kontaktu z klubem w celu wypracowania optymalnych warunków oglądania meczów na stadionie SMS.

TRANSMISJE NA ŻYWO

W rundzie wiosennej zmieni się również sposób przeprowadzania transmisji wideo z meczów. Chcemy, aby transmisje wideo ze spotkań Widzewa stały się dla kibiców, nie mogących być na meczu, możliwością wsparcia klubu w jego drodze powrotnej na szczyt. Za dostęp do wideo relacji live wprowadzamy więc symboliczną opłatę 5 zł.

Mamy nadzieję, że wraz ze zmianą standardu realizowanej transmisji (wzbogacenie jej o wywiady przed- i pomeczowe, komentarz nieocenionego Dariusza Postolskiego) oferta ta spotka się z życzliwym przyjęciem kibiców. Materiały wideo z dnia meczowego będą dostępne dla wszystkich posiadaczy karnetu i posiadaczy biletu na dany mecz od razu po jego zakończeniu. Dla pozostałych kibiców, którzy nie skorzystają z oferty dostępu do transmisji i nie posiadają karnetu ani biletu materiały wideo z meczów będą udostępniane 3 dni po meczu.

We współpracy z gospodarzami meczów wyjazdowych, Widzew zamierza realizować również transmisje wideo na żywo z wyjazdów.

Kibice chcący wspomóc klub poprzez zakup dostępu do transmisji wideo będą mieli możliwość zakupienia jednorazowego kodu dostępowego do danego meczu, bądź też wirtualnego karnetu – w cenie 19,10 zł, dającego dostęp do wszystkich transmisji i materiałów w ciągu 30 dni.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Slalomem na treningu 16.05.2018

Slalomem na treningu 16.05.2018

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 63
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 61
3 Polonia Warszawa 53
4 Sokół Aleksandrów Łódzki 53
5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 46
6 Kaczkan Huragan Morąg 45
7 Ursus Warszawa 44
Pełna tabela