Aktualności

Karnety fundowane na mecz z Ursusem Warszawa

Wciąż przyjmowane są zgłoszenia zorganizowanych grup dzieci i młodzieży wraz opiekunami, chcących skorzystać z puli karnetów fundowanych podczas meczu 9. kolejki z Ursusem Warszawa.

Karnety fundowane to wyjątkowa inicjatywa widzewskiej społeczności skierowana do dzieci i młodzieży ze szkół, placówek opiekuńczo-wychowawczych, klubów sportowych, fanklubów oraz osiedli, które wraz ze swoimi opiekunami mogą poznać wyjątkowy klimat stadionu przy al. Piłsudskiego 138 podczas rozgrywek ligowych. Dzięki szczodrości kibiców, firm, byłych i obecnych piłkarzy, trenerów oraz działaczy Widzewa, w każdej kolejce ligowej zmagania łódzkiej drużyny ogląda na żywo kilkuset młodych fanów RTS-u.

Informujemy, że zgłoszenia zorganizowanych grup dzieci i młodzieży wraz opiekunami, chcących skorzystać z puli karnetów fundowanych podczas meczu 9. kolejki z Ursusem Warszawa przyjmowane są pod adresem mailowym sekretariat@widzew.com. Po potwierdzeniu ze strony Klubu, że grupa może skorzystać z programu karnetów fundowanych, należy w ten sam sposób dostarczyć do Klubu wypełnioną listę imienną członków danej grupy.

Przypominamy, że program dotyczy dzieci i młodzieży do 16. roku życia włącznie (rocznikowo), a na każde dziesięcioro dzieci przypadać musi jeden, pełnoletni opiekun. Opiekunowie mają obowiązek w odpowiedzialny i skuteczny sposób przygotować obsługę wskazanej przez siebie grupy. Szczegóły programu karnetów fundowanych w sezonie 2017/2018 znaleźć można w regulaminie.

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Mikołajki w SP 58

Mikołajki w SP 58

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela