Aktualności

Karnety fundowane: Kibice spisali się na medal! Klub wkracza do akcji

Po sukcesie inicjatywy polegającej na fundowaniu przez fanów karnetów na mecze młodym widzewiakom, klub postanowił sfinansować je w całości w nowym sezonie.

Karnety fundowane to wyjątkowy projekt widzewskiej społeczności, zapoczątkowany po przeniesieniu się czerwono-biało-czerwonych na nowy stadion. Inicjatywa skierowana jest do dzieci i młodzieży ze szkół, placówek opiekuńczo-wychowawczych, klubów sportowych, fanklubów oraz osiedli, które wraz ze swoimi opiekunami mogą poznać wyjątkowy klimat stadionu przy al. Piłsudskiego 138 podczas rozgrywek ligowych.

Dzięki szczodrości kibiców, firm, byłych i obecnych piłkarzy, trenerów oraz działaczy Widzewa, w poprzednich rundach w każdej kolejce ligowej zmagania łódzkiej drużyny z trybun Serca Łodzi oglądało na żywo kilkuset młodych fanów czerwono-biało-czerwonych z różnych zakątków Polski. Karnety fundowane w dużej mierze nabywały osoby, które od samego początku wspierały proces odbudowy reaktywowanego w 2015 roku klubu, sprawiając, że kolejni młodzi fani mogli poznać fenomen Widzewa, zakochać się w nim i dołączyć na stałe do widzewskiej rodziny.

Dziękujemy przy tym za zaangażowanie Ogólnopolskiemu Stowarzyszeniu Kibiców "Tylko Widzew" i Stowarzyszeniu "Fanatycy Widzewa", które nie tylko fundowały karnety, ale również zajmowały się ich dystrybucją oraz widzewskim fanklubom, które odpowiedziały dużym zainteresowaniem inicjatywą. Potwierdza to tylko, że #RazemTworzymySiłę.

Mając na uwadze olbrzymie znaczenie wykonywanej przez kibiców pracy, dzięki której stale rośnie zainteresowanie klubem i poszerza się baza jego fanów, Widzew w nowym sezonie sfinansuje całą pulę karnetów fundowanych. Będzie jednak nadal współpracować ze stowarzyszeniami w zakresie ich dystrybucji.

HARMONOGRAM SPRZEDAŻY KARNETÓW (SPRAWDŹ)

Ps. W najbliższych dniach zaprezentujemy specjalne oferty skierowane do kibiców przedłużających karnety oraz nowe możliwości i inicjatywy związane z nabywaniem biletów sezonowych na Widzew. Dziękujemy, że jesteście z nami!

CENNIK KARNETÓW (SPRAWDŹ)


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Słoneczny poniedziałek w Alanyi 17.02.202

Słoneczny poniedziałek w Alanyi 17.02.202

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela