Aktualności

Karnet na Widzew: Zapisy na derby już od 11:00!

W poniedziałek 14 września, punktualnie o godzinie 11:00, rozpoczną się zapisy na debry Łodzi posiadaczy karnetów na mecze domowe Widzewa w sezonie 2020/2021.

Mecz z ŁKS-em Łódź rozegrany zostanie na stadionie Widzewa w środę 16 września. Pierwszy gwizdek spotkania zabrzmi o godzinie 19:10. Niestety, z uwagi na obostrzenia epidemiczne i karę dyscyplinarną, z wysokości trybun spotkanie o prymat w mieście włókniarzy obejrzeć będzie mogło jedynie około 5600 widzów. Zainteresowanie meczem znacznie przekracza tę liczbę, a fakt sprzedania 16401 karnetów na Widzew w nowym sezonie sprawia, że starcie z lokalnym rywalem obejrzeć będzie mogła jedynie 1/3 posiadaczy abonamentów.

W związku z tym "karnetowicze" chcący obejrzeć mecz derbowy na stadionie muszą zadeklarować chęć udziału w nim, za pośrednictwem dedykowanej strony: https://widzew.com/web/bilety/rezerwacja-covid. Dokonać tego będą mogli od godziny 11:00 w poniedziałek 14 września. System zamknięty zostanie 24 godziny później. Po tym terminie przydzielone zostaną konkretne miejsca i wygenerowane "zerowe" bilety uprawniające do wejścia na mecz.

Mając na uwadze liczbę sprzedanych karnetów na mecze domowe Widzewa znacznie przekraczającą liczbę dostępnych miejsc na najbliższy mecz, obowiązywać będzie kolejność zgodnie z zapisami (do zapełnienia określonej ustawowo pojemności obiektu), z zastrzeżeniem pierwszeństwa uczestnictwa dla posiadających karnet członkowie Klubu "1910", czyli osób regularnie finansujących akcję Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy, będącą sponsorem strategicznym Akademii Widzewa.

Posiadacze karnetów na zamknięte decyzjami administracyjnymi wojewody i PZPN trybuny B i D będą uprawnieni do zgłoszenia się na ten mecz, korzystając z opcji "dowolna trybuna". O otrzymaniu przez nich biletu na inną trybunę decydował więc będzie czas zgłoszenia.

Przy okazji meczu z ŁKS-em możliwe będzie przepisanie miejsca karnetowego na innego posiadacza karnetu (bez dopłaty, nawet jeśli zmianie ulega np. kategoria wiekowa), w związku z tym mogą być między innymi przepisane karnety dzieci na ich rodziców/opiekunów posiadających karnet (bez wpływu na ich prawa karnetowe). Zmiana danych na bilecie możliwa będzie jednak dopiero po przypisaniu biletu do karnetu, do momentu jego wydrukowania, najpóźniej we wtorek do końca dnia (15 września, 23:59).

Informujemy również, że nie przewidujemy możliwości zmiany danych, poza wspomnianym powyżej przepisaniem na innego posiadacza karnetu, na wygenerowanym bilecie "zerowym". Bilet otrzymany przez karnetowicza jest przeznaczony wyłącznie dla niego i nie może być elementem zamiany, odstąpienia (poza dopuszczonym systemowo odstąpieniem na innego posiadacza karnetu) czy też handlu.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela